Tesettür Giyimde Uzun Hırka Şıklığı

Tesettür Giyimde Uzun Hırka Şıklığı

Tesettür Giyimde Uzun Hırka Şıklığı

Tesettür Giyimde Uzun Hırka Şıklığı

Tesettür giyim tarzını benimseyenlerin sayısı son yıllarda oldukça arttı. Bu nedenle harekete geçen modacılar en özel tasarımlara sahip uzun hırka modellerini üretmiştir. Tesettür giyim için tasarlanan modeller genelde bol kesimdir. Özellikle son yıllarda kimono tarzı hırkalar oldukça ilgi görüyor. Kol kısmı geniş modeller, farklı bir tarz arayanlar için mükemmel bir tercih oluyor.

Hırka seçiminde genelde pamuklu kumaş yapısına sahip ürünlerin seçilmesi gerekir. Terletmeyen ve üşütmeyen yapıda olan pamuklu kumaştan yapılan hırkalar her mevsim tercih edilebilir. Uzun olması nedeniyle tercih edilen hırkalar, kadınların bedenlerine ve boy uzunluklarına uygu olmalıdır. Aksi halde nahoş görüntü olması kaçınılmazdır.

Uzun Hırka Modeli İle Tarz Yaratın

Uzun hırkalar sadece tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilmiyor. Tarz yaratmak isteyen kadınlar, kısa etek ya da şortlarının üstüne uzun hırka giyerek farkındalık yaratabiliyor. Sıra dışı görünüm kazandıran ve kadınsı güzelliği gizemli yapısı ile vurgulayan modeller, özellikle genç kadınların tercihi oluyor. İster tesettürlü, isterse modern giyim tarzını benimseyin aradığınız uzun hırkalar ise yapacağınız şey  https://www.axxelgulertekstil.com/kadin-hirka  sayfamızı ziyaret ederek mümkündür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER