Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Teoman Deniz: Tuning için özel bir alan istiyoruz

Yeni neslin arabaları çok sevdiğini kaydeden modifiye araç yapan Teoman Deniz, “Tuning tutkunları için devletin imkan tanıması gerekiyor. Gençler için böyle bir alan İstanbul’da mevcut değil. Gençler için böyle bir alan oluşturulabilir.” dedi.

Tuning tutkunu Teomen Deniz, hız tutkunu gençler için trafiğe kapalı bir alan yaratılırsa hem burada hünerlerini sergileyebileceklerini hem de olası can kayıplarının yaşanmayacağını dile getirdi.

Tuning tutkunu gençlere uyarı!

Teomen Deniz, hız tutkunu gençleri insan canına tehdit oluşturmayacak yerlerde tuning yapmaları konusunda uyardı.

Modifiye araç yaparak geçimini sağlayan Teoman Deniz, tuning tutkusu nedeniyle gençlerin kendilerini örnek aldığını söyleyerek; “Günlük yaşantımda çok sakin araba kullanırım. Bir yere giderken 90 kilometreyi geçmem. Sürekli gaz basmaya karşıyım. Ancak bir fuar veya gösteri düzenlendiği zaman hünerlerimi sergilerim.” dedi.

Gençlere elinden geldiği kadar iyi örnek olmaya çalıştığını kaydeden Deniz, “Tuning tutkumuzu fuarlara gidip hünerlerimizi sergileyerek yaşıyoruz. Fuarlara dünyanın dört bir yanından gençler geliyor. Gençlerle tek tek fotoğraf çektiriyoruz. Onlara gösterdiğimiz ilgi karşısında çok mutlu oluyorlar. Onların mutluluğu ise bizim mutluluğumuz.” şeklinde konuştu.

Teoman Deniz, 17-18 yaşındaki gençlerin hız nedeniyle trafikte tehlike oluşturduklarını belirterek; bu noktada ailelere büyük görev düştüğünün altını çizdi.

Hız tutkunu gençlere seslenen Deniz, insan canını tehdit etmeyecek trafiğe kapalı alanlarda tuning yapmaları gerektiği konusunda uyararak; “Gençliğimizde zaman zaman biz de bir takım hatalar yaptık ancak şimdi bu hataların farkına vardık. Bizim yaptığımız yanlışları sizler yapmayın istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslihan doğru
Neslihan doğru - 3 yıl Önce

Doğru yolu bulmuş sevindim

Ayça çelebi
Ayça çelebi - 3 yıl Önce

Geç olmuş güç olmamış umarım daha güzel aktivitelerlede örnek olursunuz

Cebrail akbay
Cebrail akbay - 3 yıl Önce

Senin hayraninim abi

Yunus taşkıran
Yunus taşkıran - 3 yıl Önce

Adam haklı

SIRADAKİ HABER