Telefonda İngilizce Öğreniyorum

Telefonda İngilizce Öğreniyorum
İngilizce öğrenmek için kurslara paralar harcamanıza, kitaplar almanıza ve sorular içerisinde boğulmanıza gerek yok. İngilizce öğrenme siteleri ile vakit harcamanıza gerek kalmadı. Çünkü ingilizcekonusalim.com sayesinde İngilizce öğrenmek artık çok kolay!

Nasıl İngilizce Öğreneceğim?

Bir dili öğrenmenin en kolay yolu pratik yapmak ve konuşmaktır. Bizde sizin bu konuda becerilerinizi geliştirmek için "Telefonda İngilizce" sistemini oluşturduk. İngilizce günlük konuşma imkanı ile her gün ana dili İngilizce olan eğitmenler ile iletişim halinde olacaksınız. Sizin belirlemiş olduğunuz saatlerde aramalar gerçekleşecek ve konuşma pratiği imkanına sahip olacaksınız.

Bu Sistemin Faydaları Nelerdir?

Telefonda İngilizce programları için özel olarak hazırlanmış İngilizce kitaplarımız vardır. Kitaplarımız konuşma odaklıdır ve eğitim paketleri ünitelere ayrılmıştır.

Eğitmenlerimizin oluşturduğu haftalık ders çalışma çizelgeleri İngilizce kitaplarımız ile uyumludur.

Uzman eğitmenlerce konular işlenir ve daha sonrasında hemen uygulama imkanı bulabilirsiniz.

Eğitimler için belirli bir mekanda olmak zorunda değilsiniz. Mekan ve zaman sınırlaması olmadan eğitimleri almanız mümkündür.

Hata yapma korkusu içerisinde olmazsınız. Keyifli bir ortamda eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Telefonda İngilizce eğitimi ile kalıp bilgiler öğretilmez aksine deneyimlemeye dayalı olarak öğrenme işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Telefonda İngilizce paketleri tamamlandığında bir sertifikaya da sahip olacaksınız. Dilerseniz kargo ile adresinize teslim edilecektir.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Turizm ve Seyahat İngilizcesi, Asistanlık İngilizcesi için bizi tercih edin. Birçok fırsat ve ayrıcalıklarımızdan sizde yararlanın.

https://www.ingilizcekonusalim.com/

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER