Tam Ekspertiz

Tam Ekspertiz
Ülkemizde insanların gelir düzeyleri yükseldikçe, araç piyasasındaki hareketlilikte artmaya başlamaktadır. Özellikle ikinci el araç satın alırken yapılması gereken ilk işlem oto ekspertiz işlemleridir. Kavacık oto ekspertiz firması olarak, sektörde uzun süredir hizmet vermemizin getirmiş olduğu bilgi birikimi, uzman ekip ve son model test cihazlarımız ile araçlarınızın tüm testleri yapılarak durum raporu hazırlanmaktadır. Kavacık araç ekspertiz ekiplerimiz alanında uzman ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Araçlarınıza ait yapılması gereken testler bu ekiplerimiz tarafından bilgisayar programlı test cihazları ile yapılarak, aracınızın arıza, kaza durumu, boya ve değişen parça, motor verimliliği gibi tüm kontrolleri yapılmaktadır.

Ön Muayene

Sahip olduğunuz aracınızı satacağınız zaman ya da yeni bir ikinci el araç alacağınız zaman Beykoz oto ekspertiz olarak araçlar hakkında merak edilen tüm konularda sizlere sözlü ve yazılı rapor hazırlamaktayız. Araçlarınızı muayene kontrolüne götürmeden önce bize getirerek ön muayenesini yaptırabilirsiniz. Ön muayenesini yaptırmanız muayene işlemlerinde zaman kaybetmenizi önleyecek ve eksiksiz olarak kontrolden geçmesini sağlayacaktır. Beykoz araç ekspertiz iş yerimizde, motor performansı, boya ve kaporta kontrolü, fren kontrolü, dyno beyin kontrolü gibi tüm kontrolleri ilgili bölüm ile ilgili test cihazları ile yapılmaktadır.

Ekspertiz Raporu

Oto ekspertiz işlemleri için kavacikotoekspertiz.com sitemizden bilgi alabilir ve aracınızın kontrolü için randevu alabilirsiniz. Aracınız üzerinde yaptığımız tüm işlemler bilgisayar programlı test cihazları ile yapılmakta ve yapılan tüm işlemler ile ilgili ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Ekspertiz işlemlerimiz, tarafsızlık ve güven ilkesi ile yapılmaktadır.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER