Sürgü Kapı Kış Bahçesi Kullanımı

Sürgü Kapı Kış Bahçesi Kullanımı

Sürgü Kapı Kış Bahçesi Kullanımı

Evinizde veya ofisinizde Hebeschiebe Sürme sistemi kurarak tadını çıkarabileceğiniz manzaralardan ödün vermezsiniz. Bu sistemler, çok fazla güneş ışığına ihtiyaç duyan odalar veya büyük cam pencerelere sahip mekanlarda daha fazla ferahlık sağlayan ideal çözümdür. Hebeschiebe Sürme Sistemi , Kaldırmalı Sürme Sistemi kış bahçesi  ev ve işyerlerinizde ki geniş pencere yüzeylerini, teras, balkon ve bahçelere açılan kapılarınızı; manzaranızı bölmeden dış ortam ile birleştirerek, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.

 Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe) ile yaşadığınız mekanın görselliğinden ve ferahlığından ödün vermeksizin hem dış ortam hava şartlarından korunacak, hem de çok daha etkin bir güvenlik olanağı ile yaşam alanınızda oluşacak şeffaf duvarın konforunu yaşayacaksınız. Sağlamış olduğu statik değerler, her tip cam uygulamasına olanak tanıyan çıta yapısı, çok geniş dekoratif kaplama seçenekleri ve diğer sistemlere göre sağladığı fiyat avantajı ile mimari projelerde gün geçtikçe artan geniş dışa açılım noktalarında, Hebeschiebe mükemmel bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Kış aylarında bahçe keyfi yapmak en büyük ihtiyaçlardan biridir. Soğuk havalarda bahçe keyfi yaşamanın en estetik yolu da kış bahçesi tasarımlarıdır. Büyük avantajlar sunan bu yenilikçi sistem sayesinde evlerde ve işyerlerinde yeni yaşam alanları oluşmaktadır. Sürgü kapı yapılacağı ortama göre tasarım gerektiren kış bahçeleri, farklı seçenekleri ile birçok ihtiyaca cevap verebilmektedir. Katlanabilir cam sistemlerinin uygulanabildiği kış bahçeleri, bu özelliği sayesinde yazın da kullanılabilir olmaktadır. Çelik taşıyıcı sistem sayesinde kış bahçesi, uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Çelik sistemler deformasyona uğramaz ve sert hava koşullarına dayanıklıdır. Sürgü kapılarda istenilen bölgeye göre tasarlanıp yapılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk