Süper Lig 25. ve 26. Hafta Programları Açıklandı

Süper Lig 25. ve 26. Hafta Programları Açıklandı

Süper Lig 25. ve 26. Hafta Programları Açıklandı

Şampiyonluk için kıran kırana rekabetlerin yaşanacağı haftaların programı belli oldu. Takımların hangi gün ve saat kaçta karşılaşacağı merakı da giderilmiş oldu. Özellikle de en çok merak edilen karşılaşmalardan biri olan Medipol Başakşehir ile Fenerbahçe karşılaşmasının da tarihi belli oldu. Bunun üzerine iki takım 9 Mart Cumartesi günü saatler 19.00 olduğunda karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmadan çıkacak olan sonucun çok büyük önem taşıdığını söylemek mümkün. Mücadele https://www.tekbahis.net ayrıcalıkları ile daha özel bir hal alıyor.

Liderlik Bu Maçlarda El Değiştirebilir

Önümüzdeki haftalarda oynanacak olan karşılaşmaların ardından liderlikte bir değişim söz konusu olabilir. Şampiyonluk için kıyasıya rekabet yaşayan takımların önünde zorlu müsabakalar bulunuyor. Her takımın giderek daha iyi bir oyun anlayışına sahip olması ile beraber heyecanda arttı. Ayrıca ligde sona doğru yaklaşılırken, önemli bir hedef ortaya koyan takımların bunu başarma çabaları da merak uyandırıyor. Bahigo ile artan kalite beklentileri karşılaşmak için yeterli oluyor. Süreci yakından takip etmek isteyenleri bekleyen fırsatlar artıyor. Heyecanı bol karşılaşmalar sizi bekliyor. Bu anlarda yaşanacak olan heyecan tavan yapacak.

İşte Gün Gün Program Şu Şekilde

Açıklanan 24 ve 25. Hafta programlarına göre Galatasaray bir pazartesi ve birde Pazar maçına çıkacak. Liderlik yarışını sürdürdüğü Medipol Başakşehir ise cumartesi ve Pazar günleri karşılaşmalarını oynayacak. Buradan çıkacak olan sonuçların büyük önem taşıdığını söylemek mümkün. İki takım içinde çok kritik bir heyecan yaşanacak. Temponun çok yüksek olması beklenen haftalarda takımların mutlak hedefi galibiyetten başka bir şey olmayacak. Bahigo Giriş kalitesi maçlara daha özel bir şekilde ortak olmanıza imkân tanıyor. Bu anlara uzak kalmak istemeyeceksiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER