Steam Kara Cuma İndirimleri Başladı

Steam Kara Cuma İndirimleri Başladı

Beklenen Steam Black Friday 2017 indirimleri nihayet gelip çattı. Söylendiği gibi indirimler başlarken, Steam Sonbahar İndirimleri adı altında sunuldu ve 28 Kasım tarihine kadar da devam edecek. Bu tarih boyunca da binlerce PC oyununu son derece uygun fiyatlarla alabileceksiniz.

Her Zamanki İndirimler, Her Zamanki Steam


Klasik Steam satışları bu sene de devam ederken, kafa karıştıracak bir yanı yok. Eskisi gibi günlük fırsatlar ya da sekiz saatlik flaş indirimler bulunmuyor. Yani bütün indirimler, toplam 6 gün boyunca aynı şekilde geçerli olacak ve değişim göstermeyecek.

Bu Bahis Siteleri oyunların arasında ise en çok göze çarpanlar Grand Theft Auto V, Rainbow Six Siege, Pyre, Night in the Woods, Kingsway, Inside, Fallout 4, Nier: Automata ve Rocket League oluyor. Tabii ki bu kadarıyla değil, aynı zamanda son dönem çıkan The Evil Within 2, Middle-earth: Shadow of War ve Divinity: Original Sin 2 gibi başarılı yapımlarda da fiyatlar düştü.

Ayrıca sonbahar indirimlerinin yanı sıra geleneksel Steam Ödülleri oylaması da başladı. Bu süreçte siz de istediğiniz oyunun mağaza sayfasına girebilir, aday gösterdkleriniz için oy verebilirsiniz. İndirimlerin bitişiyle birlikte yılın oyunları da seçilmiş olacak.

Tekrar hatırlatalım, 28 Kasım’da Kara Cuma indirimleri sonlanmış olacak ve bu tarihte kadar elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER