STANDART GAZETE YAYIN HAYATINA BAŞLADI

STANDART GAZETE YAYIN HAYATINA BAŞLADI

STANDART GAZETE YAYIN HAYATINA BAŞLADI

STANDART GAZETE YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Türk basın hayatına yenilikçi unsurlara sahip Standart isimli dijital bir gazete katıldı.

www.standartgazete.com adresinden yayın yapan İstanbul merkezli gazete, konvansiyonel basın organlarının aksine haber içeriklerinin kısa ve öz olması ile öne çıkıyor. Spotify, Netflix, Youtube, Bein Connect, Mubi gibi platformlarla entegre içerikleri ile kullanıcıya dijital dünyada 360 derece bir deneyim sunuyor.

MAC HD:Users:efesvs:Desktop:Ekran Resmi 2021-06-13 21.59.42.png

Standart Gazete, kültür-sanat, bilim, edebiyat, sağlık, kitap, gastronomi ve İstanbul metropol yaşamına ilişkin özgün ve pratik içeriklerle okuyucusuna ulaşıyor.

Okuyucusunun karşısına pozitif gündemle çıkacaklarını belirten Standart yetkilileri, yayınladıkları yazılı açıklamada editoryal seçimlerinin okuyucusunun günlük hayatına değer katan ve metropol yaşamında uygulanabilir nitelikte olacağını belirtti. 

Gazetenin bir diğer özelliği ise, sayfalarında yer alan kitap, sanat eseri, heykel, edisyonlu art-print baskılar gibi ürünlerin satışa sunulduğu bir mağazasının bulunması.

Gazetenin logosunun, tasarımının ve mizanpajının Anglosakson gazeteleri andırdığı görülüyor. “Gelenekten Geleceğe” sloganıyla yayın hayatına başlayan gazetenin periyodik köşe yazarı formatı bulunmuyor. Fakat yorum sayfalarında alanında uzman akademisyen, gazeteci, sanatçı, iş insanı, edebiyatçıların analizlerine yer veriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER