Sprey Nozul Tedarikçisi

Sprey Nozul Tedarikçisi

Sprey Nozullar , Aksesuarları ve uygulamaları ile %100 kendi üretimini yapan Sprey Nozul ve Mixing Eductor alanında üretim yapan tek Türk markasıdır. Tüm sektörlerde sunduğumuz hızlı ve ucuz çözümlerle sektöründe lider konuma geçmeye başlamıştır. 110.000 değişik çeşit ve tipteki Sprey Nozullar çok çeşitli aksesuarları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Sürekli ürün yenileme ve arge çalışmaları aralıksız sürdürülmektedir. Müşterilerimize %100 ürün garantisi ile gerek performans gerekse de uzun ömürlü mamuller sunarak müşteri portföyümüzü hızla genişletmekteyiz. Bilgili ve tecrübeli personel kadromuz ile hızlı ürün tedariği stok miktarlarının çokluğu uzun ömürlü geniş bir ürün yelpazesi ile siz müşterilerine iletişim bölümünde adres ve telefonlar ile çözüm sunmaya devam edeceğiz.

Sprey Nozul , Temizliği yapılacak malzemenin insan desteği olmadan , yüksek hızla püskürtülen su ve veya kimyasal ile yakınıp durulanmasını gerçekleştiren bir sistemdir.

Sprey Nozul , amaç metal yüzeyinde mevcut yağ tabakasını temizlemek metal üzerinde tabaka oluşturmak ve malzemenin boya için uygun hale gelmesini sağlamaktır.

Sprey Nozul Sisteminin Uygulama Alanları

Yıkama , Temizlik , Yağ yok etme , Fosfatlama , Boyama , Gıda Sektörü , Tarım Sektörü , Toz Bastırma , Koku Mücadele , Denizcilik , Su Duvarı , Nemlendirme

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER