Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri
Her bilgisayar kullanıcısının bir ya da bir kaç sosyal medya ağına dahil olduğu düşünüldüğünde bu ağların üyelerine daha verimli ve hızlı hizmet vermeleri zorunlu hale gelir. Bu hızlı ve verimli hizmetleri sunan firma Bayi.crovu.com sitesi internet ortamında sosyal medya bayilik hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Neler Yapmaktayız

Öncelikle tüm sosyal medya ve bayilik ile ilgili sorun ve sorunlarınıza cevap bulmak ve olumlu sonuçlar sunmak üzere kurulan firmamız. Gelen tüm bayilik hizmetlerini veri tabanında toplayarak en kısa sürede sonuçlandırır. Tam otomasyon hizmeti sunan müşteri temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saat aktif Crovu bayilik paneli hizmetleri sunarız. Danışmanlık ve yazılım hizmeti veren firmamız yasal bir kuruluş olup sosyal medya paneli Crovu adı ile hizmet vermekteyiz. Bayiliklerce istenen talepler dakikalar içerisinde gerçekleştirilmekte ve bakiye yüklemeleri de otomatik olarak ve aynı hızla yüklenmektedir.

Tüm Sosyal Ağlarda Desteğiniz Crovu

Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi tüm ağlarda güvenilir hizmetin adı olan firmamız ile bağlantı kurduğunuz takdirde daha belirleyici ve aktif olabilirsiniz. Size bu olanakları sunan firmamız desteklerini kullanım öncesi ve sonrasında da sürdürmektedir. Güvenlik konularına aşırı hassasiyet gösteren Crovu firmamız SSL koruması ile güvenlik konularında gerekli hassasiyeti sağlamıştır. Hesabınızda, ödeme şeklinizde güvenlik altındadır. Dijital satış alanında çözümler üreten firmamız ile çalıştığınız takdirde yılların deneyimine sahip ekip desteğimizle kazanan taraf olursunuz.

bayi.crovu.co
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER