Son Dönemin Favorisi Haline Gelmiş Olan Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Son Dönemin Favorisi Haline Gelmiş Olan Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Son Dönemin Favorisi Haline Gelmiş Olan Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Değişen moda artık en geleneksel aksesuarları bile etkilemiş durumda. Nazar boncuğunun en etkili kullanım alanlarından bir tanesi olan kolyeler de bu modaya uyum sağlıyor. Alışılmışın dışında nazar boncuğu tasarımları Mon Reve kalitesiyle sizlerle buluşuyor.

Her farklı gün için farklı tasarımlara sahip olan sitenin en sevilenlerinden bir tanesi Bia kolye oluyor. Çift sıra halindeki zinciri ve takılabilen anahtar, fil charmları sayesinde çok eşsiz ve çok farklı bir tasarım vaat ediyor. Sade ve düz tişörtlerinizin üstünde kullanıldığı zaman inanılmaz derecede estetik duran bu kolye, boynunuza çok yakışacak. Üstelik nazar boncuklu kolye altın kaplaması sayesinde dikkatleri üstüne toplamanızı çok daha kolay bir hale getiriyor.

Çok güzel bir hediye olabilecek bir model ise Sunshine kolyedir. Tek zincirden oluşan bu kolye, üzerinde çok farklı charmlar barındırıyor. Yıldız, anahtar, nazar boncuğu ve daha nice küçük simge ile özelleşmiş olan bu ürün sevgilinizi, kız kardeşinizi ya da eşinizi çok mutlu edecek.

Nazar Boncuklu Kolye Fiyatları

Nazar boncuklu kolye fiyatları modelden modele değişiklik göstermektedir. Daha sade modeller daha uygun fiyatlı olurken kompleks modeller daha yüksek fiyatlı olmaktadır. İndirimli ve her bütçeye uygun fiyatları ile Mon Reve, sizler için en eşsiz koleksiyonunu hazırlıyor. Dilediğiniz nazar boncuklu kolye tasarımına https://www.shopmonreve.com/kategori/nazar-boncuklu-kolye sitesinden ulaşabilir, kombinlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk