SON DAKİKA | Fenerbahçe'den ayrılık mesajı

SON DAKİKA | Fenerbahçe'den ayrılık mesajı

SON DAKİKA | Fenerbahçe'den ayrılık mesajı

SON DAKİKA | Fenerbahçe'den ayrılık mesajı

Turkish Airlines EuroLeague temsilcimiz Fenerbahçe Beko, büyük umutlarla aldığı ve Kostas Sloukas'ın yerini doldurmayı umut ettiği Fransız oyuncu Leo Westermann ile yollarını ayırdığını açıkladı. Leo Westermann'ın Šarūnas Jasikevičius yönetiminde'ki Barcelona'ya katılması bekleniyor.

Leo Westermann Kimdi?

Fransız oyun kurucu Leo Westermann, 2019 yılında Jasikevicius yönetiminde ki Zalgiris Kaunas takımından Fenerbahçe Beko'ya transfer olmuştu. Jasikevicius yönetiminde ki Zalgiris'te oldukça başarılı olan ve etkili performans sergileyen Leo'nun adı, Fenerbahçe Beko ayrılık haberleriyle birlikte tekrardan Sarunas'ın çalıştırdığı Barcelona ile anılıyor. link

Fenerbahçe'nin Açıklaması

Obradovic'in ayrılığından itibaren işlerin yolunda gitmediği Fenerbahçe Beko'da herkes yeni transferler beklerken, takım bugün Fransız oyuncu Leo Westermann ile yolların ayrıldığıyla ilgili bir mesaj yayınladı. Fenerbahçe Beko tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

"Formamızı 2019-20 sezonundan bu yana giyen Fransız oyun kurucumuz Leo Westermann ile karşılıklı anlaşmaya varılarak yollarımız ayrılmıştır. Fenerbahçe Ailesi'ne verdiği katkılardan dolayı Leo Westermann’a teşekkür eder, sporcumuza kariyerinin yeni döneminde başarılar dileriz"

Yerine Kim Gelecek?

Kostas Sloukas'ın ayrılığı, Bobby Dixon'ın yaşının getirdiği performans düşüklüğüyle birlikte takıma katılan Lorenzo Brown'un performansı Fenerbahçe cephesini kesinlikle tatmin etmiyor. Leo Westermann ve Lorenzo Brown gibi yıldız oyuncuların dahi yerini dolduramadığı Kostas Sloukas'ın yerine, Fenerbahçe Beko'nun kimi transfer edeceği merak konusu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER