ŞOK Aktüel Ürün Hafta Sonu (5 – 9 Ocak 2019) Kataloğu

ŞOK marketler zinciri, 2-8 Ocak tarihleri arasında satışa sunacağı kataloğu açıklandı Aktüel ürünlerin öncüsü olan ŞOK Market haftanın yıldızları ürünleriyle yine indirimlere doymuyor. Alışveriş severlerin her hafta ilgiyle ve merakla takip ettiği ŞOK Aktüel  ŞOK ürünleri ŞOK indirimleri ŞOK katalog yine sevilen ürünleriyle bu hafta da karşınızda!

ŞOK Aktüel Ürün Hafta Sonu (5 – 9 Ocak 2019) Kataloğu

 * Bu hafta ŞOK aktüel ürünlerde öne çıkanlar köşesinde yine sabah erkenden ürünlere akın ettirecek, heyecanlandıran ürünler haftaya damgasını vuracak. Sürprizlerle ve yine şaşırtan indirimli ürün gruplarıyla dolu katalog yayınlandı.

 * Haftanın yıldızlı aktüel ürünleri arasında neler yok ki? Yok yok! Elektronikten, giyime, mutfak eşyalarından, çocuk ürünlerine ve bakım güzellik adına tüm ürünler bu hafta oldukça zengin seçenekler ve kampanyalarla geliyor.

 * Sayısız ürün listesiyle ve farklı kategorilerden ürün gruplarıyla ŞOK Aktüel  ŞOK ürünleri ŞOK indirimleri ŞOK katalog yayında ve bu hafta çok özel popüler ürünlerle müşterilerini bekliyor.

 * İndirimin ve kaliteli ürünlerin bu hafta yine çok ses getireceği aktüel ürünlere şimdide katalogdan seçeceğiniz alışveriş listenize Cuma günü ŞOK Marketlerinden sahip olabilirsiniz.

 * Ayrıca sadece Cuma günleri değil, Salı günlerine ait ŞOK aktüel kampanyalarını da kaçırmamanızı öneririz.

bim haftaya gelecek ürünler  şokta bu hafta indirimde neler var  a101 haftaya gelecek ürünler  şokta gelecek hafta neler var  şok aktüel ocak  şok aktüel subat  şok mağzaları indirimleri  şokta bu hafta neler var 2019

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER