Sıralı Otogaz Sistemleri

Sıralı Otogaz Sistemleri
 

LPG sıralı sistemleri farklı noktalar üzerinden elektronik sıralı enjeksiyonlu araçlara kolayca uygulanabilen otogaz sistemleri olarak yer almaktadır. Sıralı uygulamaların en önemli özellikleri arasında, performansının benzin ile bulunmasıdır.

LPG sistemlerinde uyumsuz kit uygulaması, kalitesiz işçilik ve standartlara uygun olmayan yakıt seçimi nedeniyle kayıp yaşanmaktadır. Yapılan anketlerde lpg kullanan kullanıcıların büyük bir kısmı performans kaybı yaşamadığını söylemiştir. Otogaz dönüşümü sonrasında sorunsuz kullanım konusunda verilecek en önemli kararlardan bir tanesi ise doğru servisi seçmektir. Bu nedenle her zaman otogaz dönüşümü kararı aldıktan hemen sonra işlemi yaptıracağınız servisleri seçme sırasında iyi araştırma yapmanızı sizlere buradan öneriyoruz.

Çalışma Şekli

Bu sistemler üzerinde araç ilk olarak benzin ile çalışmaktadır. Bu alanda aracın motor suyu sıcaklığı ise  36-40 dereceye ulaşana kadar benzin ile çalışmaktadır. Arzu edilen sıcaklığa ulaştığı zaman ise regülatör üzerinde yer alan ısı sensörü ile beraber kontrol ünitesine sinyal göndererek Bahis Siteleri gaz sistemini aktif duruma getirmektedir. Bu sayede araç benzini kesip gaz ile çalışmaktadır. Aracınız sıcak olması durumunda 25sn içinde gaz sistemi aktif duruma gelmektedir. Sıralı sistemlerin en büyük avantajlarından bir tanesi karbüratörlü sistemler üzerinde manuel olarak yapılan bu uygulama siz el sürmeden otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle gaz ayar problemi çıkarmamaktadır.

Aracınızın gaz enjektör yapıları benzin sistemi farklı noktalar üzerinde püskürtmeli olmasından dolayı aracınızın benzin performansıyla yakın bir performans göstermektedir. Sıralı sistem Lpg sistemi taktırılırken ilk olarak kullanılacak olan markaya ve takılacak servise karar verilmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine olan hassasiyetimiz ile beraber araçlarınız garanti kapsamında olsun ya da olmasın servisimizi ziyaret ettiğiniz zaman sorunları https://www.brcturkiye.com üzerinden güler yüzlü servis elemanlarımız tarafından en kısa sürede çözebiliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER