Sınavlara Hazırlıkta Giotto Akademi Sanat

Güzel sanatlara hazırlık sınavlarında oldukça zorlayıcı çizim soruları sorulmaktadır. Bir uzman eşliğinde hazırlanılmadığında bu sınavlarda başarısızlık oranı oldukça yükselmektedir

Sınavlara Hazırlıkta Giotto Akademi Sanat

Güzel sanatlara hazırlık sınavlarında oldukça zorlayıcı çizim soruları sorulmaktadır. Bir uzman eşliğinde hazırlanılmadığında bu sınavlarda başarısızlık oranı oldukça yükselmektedir. Teknik resim odaklı sorulan sınav soruları perspektif ve kompozisyon içeriklidir. Bursa ilinde hizmet vermekte olan resim kursu öğrencilerini üniversite ve liselerin yetenek sınavlarına hazırlık konusunda oldukça iyi yetiştirmektedir.

Hayallerdeki Bölümleri Kazanmak

Bursa’da hizmet vermekte olan sanat akademisi, öğrencileriyle birebir dersler yapmakta, gerektiğinde ek dersler koyarak esnek saatlerde çalışmaktadır. Öğrencilerin hayalindeki bölümlere girmesi için oldukça istekli oldukları bu hazırlık döneminde doğru kişilerden eğitim alması oldukça önemlidir. Sevecen ve hataları düzgün üslupla gösteren öğretmenler, öğrencilerin yeteneklerini desteklemekte ve gelecek kaygılarını azaltmaktadır.

Resim kursu Bursa denildiğinde akla gelen Giotto Akademi Sanat merkezi, uzman kadrosuyla 21 yıldır hizmet vermektedir. Öğrencileri, diledikleri bölümleri kazandıktan sonra onlara ücretsiz bir kurs imkanı da sunan merkez, gelişmek isteyen ve gelişmekte olan herkese kapılarını sonuna kadar açmıştır.

Hobi Amaçlı Düzenlenen Kurslar

Sadece üniversite ve lise sınavlarına hazırlanan öğrenciler değil, pek çok başka mesleği icra edip kendisini resim konusunda da geliştirmek isteyen kişilerin başvurduğu sanat akademisi resim ve çizim kursları adı altında pek çok hizmet vermektedir. Resim kurslarında kullanılan yağlı boyalar, pastel boyalar ve sulu boyalar hakkında bile ayrı kursları mevcuttur. Bu açıdan bakıldığında, kendisini geliştirmek isteyen herkes kucaklayan bir eğitim kurumu olan Giotto Akademi Sanat, öğrencileri tarafından çok sevilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER