Sinan Gümüş İçin Büyük Bir Savaş Veriliyor

Sinan Gümüş sezon boyunca gösterdiği performansla göz doldurdu.

Sinan Gümüş İçin Büyük Bir Savaş Veriliyor

Sinan Gümüş sezon boyunca gösterdiği performansla göz doldurdu. Antalyaspor'un formasını terleten ancak kiralık opsiyonuyla ligimizde oynayan bir oyuncuydu. Bonservisi Genoa'da olan ve önümüzdeki sezon için pek çok kulübün radarında olan genç oyuncu içinse adeta kumar oynanıyor. Bunun başında da TFF tarafından yürürlüğe alınacak olan yeni yabancı oyuncu düzenlemesi yatıyor. Betboo giriş adresinden tüm liglere bahis oynarken Sinan Gümüş'ün performansını her anlamda değerlendirme şansına sahibiz.

Genç futbolcu aylar öncesinde Fenerbahçe'nin teklif götürmesi üzerine transfer aşamasında netlik kazanmıştı. Gernoa ile de bir pürüz kalmaması sonucunda sarı lacivertliler gözden çıkardığı 700 bin € ile genç kanat oyuncusunu kadroya katmayı kesinleştirdi. Bunun kadro derinliği açısından Fenerbahçe'ye büyük bir avantaj sağlayacağı konuşuluyordu. Fakat işler planlandığı gibi yürümedi.

Araya hiç beklenmeyen yabancı kuralı değişikliğinin girmesi ve sonrasında da Trabzonspor'un Sinan Gümüş üzerinde soruşturma yapmasıyla değer arttı. Değer olarak 950 bin € olarak transfer piyasasında yer alan oyuncunun Genoa tarafından istenilen maliyeti 1 milyon € olarak belirlendi. Bu noktada 700 bin € ile anlaşmak üzere olan Fenerbahçe biraz daha yüksek bir tutarı gözden çıkarmak zorunda kalacak. Çünkü Trabzonspor çoktan 1 milyon € ile transfer çalışmalarına başlamak için hazır gözüküyor.

Burada Sinan Gümüş'ün teklifleri değerlendirme sürecinde olduğu ise anlaşılabiliyor. Menajeri tarafından yapılan açıklamada da gelen tüm teklifleri değerlendirip en doğru kararı vereceklerinin üzerinde vurgu yapıldı. Gelecek sezon Süper Lig için heyecanlı bir sezon olacağı şimdiden belli oluyor. Bu bağlamda da Betboo üyelik kaydınızı açıp hemen hesabınıza giriş yapın. Avantajlardan vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayın.

Bir dönem tekrardan Galatasaray ile de adı anılsa da Sinan Gümüş için transfer savaşının Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında geçeceği söylenebilir. Genç kanat oyuncusunun hangi takımı tercih edeceği ya da 1 milyon €'ya yükselen değeri hangi kulübün karşılayacağı ise tam bir muamma. Önümüzdeki süreçte transfer bakımından büyük adımlar atan ve hızlı davranan tarafın gülerek ayrılacağı kesin. Betboo ile kazanırken siz de keyfinizi katlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER