Sevgililer Günü’ne özel Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na geri sayım başladı

Aston Martin Residences ana sponsorluğunda, Adnan Bostan Furniture katkılarıyla Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğinde düzenlenecek Best Gift Fest Alışveriş Balosu, 6 Şubat Çarşamba günü Çırağan Palace Kempinski’de ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Boğaziçi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından yürütülen İlmek İlmek Projesi’ne destek sağlamak için düzenlenen baloya, Ebru Akel, Aslıhan Doğan Turan ve İdil Fırat’ında katılım göstereceği Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na cemiyet, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katılacak.

Sevgililer Günü’ne özel Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na geri sayım başladı

Aston Martin Residences ana sponsorluğunda, Adnan Bostan Furniture katkılarıyla Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğinde düzenlenecek Best Gift Fest Alışveriş Balosu, 100’ün üzerindeki seçkin markanın katılımıyla 6 Şubat Çarşamba günü Çırağan Palace Kempinski’de ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Alacağınız her şey Toplum Gönülleri Vakfı için

Sevgililer Günü’ne özel alışveriş yapmak isteyenlerin beğenisine sunulacak birbirinden özel parçalardan elde edilecek gelir, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Boğaziçi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından yürütülen İlmek İlmek Projesi’ne aktarılacak.

Birbirinden ünlü isimler de bu festivalde…

Aston Martin Residences Yetklileri John Parsiani ve Banu Enes’in katılım göstereceği Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na cemiyet, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katılacak. Giyimden aksesuara, dekorasyondan kozmetiğe dünyaca ünlü birçok markanın olacağı baloda Ebru Akel, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Adnan Bostan, Tina Sezer, Aslıhan Doğan Turan, Aslı Hisarcıklıoğlu, İdil Fırat, Osman Kılıç, Ceren Babaoğlu Arat, Merve Şah gibi ünlü isimler de markalarıyla alışveriş tutkunlarına keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak. Katılımın ücretsiz olacağı alışveriş balosu renkli şovlarla güne damgasını vuracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER