Şenol Güneş’ten Merakla Beklenen Milli Takım Açıklaması

Şenol Güneş’ten Merakla Beklenen Milli Takım Açıklaması

Şenol Güneş’ten Merakla Beklenen Milli Takım Açıklaması

Yapılan anlaşmanın ardından sözleri en çok merak edilen isim ise Şenol Güneş oldu. Tecrübeli isim Kayserispor ile oynanacak olan karşılaşma öncesinde kısa bir açıklama yaptı. Güneş, “Bugün Kayseri maçı var. Önemli olan bu maçtır. Milli Takım için de hayırlısı olsun. Bu konuyu daha sonra konuşacağız.” Sözlerine yer verdi. Bu durum üzerine maç sonu basın toplatışında yapacağı açıklamaların ne yönde gelişeceği de daha büyük bir merak uyandırmış oldu. Yaşananlar //www.abetbooks.com farkıyla sizinle buluşturuluyor. Bu olanaklara uzak kalmak istemeyeceksiniz.

Sahaya Sürdüğü 11 Hakkında Da Konuştu

Tecrübeli teknik adama yapmış olduğu seçimlerin sorulması üzerine ise Güneş, “Bir 11 ile çıkıyoruz. Bizim geniş bir kadromuz var. Aramızda olmayan Gökhan, Necip, Kagawa gibi isimler yok. Isımat, Lens ve Dorukhan’ın problemleri vardı. Kendi durumumuza göre bir 11 ortaya çıkardık. Gidişata göre bir hamle yapabiliriz.” açıklamasını yaptı. Bu sözleri ise oldukça değerli oldu. Takımına güvenini gösteren ismin taraftarına da bir mesaj olarak görüldü. Büyük anadolucasino kalitesi ile hiçbir heyecana uzak kalmayacaksınız.

Maç Hakkında Şu Sözleri Ekledi

Fenerbahçe maçından sonra daha büyük bir değer kazanan karşılaşma hakkında sözleri dikkat çekici özellikler taşıyor. Güneş, “Kayserispor’da olumlu bir hava var. Oldukça başarılılar. Hücum özelliği olan oyuncular da takım savunmasında iş yapıyor. Oldukça iyi gidiyorlar. Bizim için zor bir maç. Biz her maça galibiyet için çıkıyoruz.” Sözleri ile yayıncı kuruluşa yapmış olduğu açıklamalarını noktaladı. Şimdi ise maçta oyuncuların nasıl bir performans ortaya koyacağı ve hangi skoru elde edeceği konuşuluyor. betboo mobil sayesinde parmaklarınızın ucunda birçok imkâna sahipsiniz. Maçta heyecan dolu birçok an yaşanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SIRADAKİ HABER