Semih Yıldırım, Google Türkiye ofisinin peşinde

Semih Yıldırım, Google Türkiye ofisinin peşinde

Semih Yıldırım, Google Türkiye ofisinin peşinde

Ajanssy'nin 2022 yılında sektörde yıldızlaştığını ve ekibi büyütme kararı aldığını Ajans CEO'su Semih Yıldırım'ın LinkedIn gönderisinden görmüştük.

İşte o gönderi:

“Değerli bağlantılarım, evimizin bodrum katında sıfır sermaye ile yalnızca bilgiye güvenerek kurduğumuz bu şirket bugün 500’den fazla referansı 2 farklı ülke de yer alan operasyon ekibiyle 20’den fazla çalışma arkadaşımın gösterdiği özveri ile bir markaya dönüştü. Evde ki bodrum katında başlayan hayallerimiz, 3 farklı Teknopark ofisinden sonra artık Sun Plaza’nın 4 farklı katında gerçekleşmeye devam ediyor.

2022’de 20 olan çalışma arkadaşım, umuyorum ki bu yıl +50’den fazla olacak.

Medya sektöründe pandemiden itibaren ağırlıklı olarak online-hibrit çalışma modeliyle ilerleyerek nasıl yüzlerce dijital ağın yönetilebileceğinin dersini veriyoruz. Ne mutluyum ki bunları Türk gençleri başardı, Atatürk gençleri başardı. Sistem bizim için çok önemli kelime. Türkiye’de 10’a yakın yatırım teklifini reddettik. Kendi iç sermayemiz ile büyüyen bir firma olarak yurtdışında verdiğimiz hizmetler ile Türk çalışma yapısının sistemli, planlı ve iş disiplinin sağlam olduğunu kanıtlayabilirsek o zaman bizden mutlusu olmayacaktır.”

Yıldırım’ın hedefleri tutturduğu görünüyor ki 2023’e 4 ay kala daha büyük ve teknolojik bir ofis arayışına başladığı duyuluyor. Google'ın Türkiye'de özellikle dizayn ettirdiği Levent bölgesinde olan ofis ile Yıldırım yakinen ilgileniyor. Peki Google’ın bahsedilen Türkiye ofisi ne, Google’ın Türkiye ofisi mi var?

Google Türkiye’nin Levent, İstanbul bölgesinde eskiden kurdurduğu bir ofis olduğu fakat bu ofisten çoktan ayrıldıkları şuan ise herhangi bir Google çalışanının ofiste olmadığı kaynaklarda yer alıyor.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER