Schengen Vize İle Avrupa'ya Doğru!

Schengen Vize İle Avrupa'ya Doğru!

Schengen Vize İle Avrupa'ya Doğru!

Fransa, Avusturya ve Romanya gibi Schengen bölgesi içerisinde olan ülkelere sadece vize şartlarına uygun olanlar seyahat edebilir. Bunun için https://www.schengenvize.net/ üzerinden tüm detaylar sıralanır ve isterseniz danışmanlık hizmetlerinden sahi faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Schengen Vize Sigorta Koşulu Var Mı?

Schengen vize tüm koşullardan haberdar olmanızı sağlar ve bunun üzerine vize işlemlerinin hız kazanması esas alınır. Hem hızlı hem de sorunsuz vize başvurularına dair danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız en doğrusu olacaktır.

Schengen vizesi almak isteyenlerin önceliği koşullara uymak olmalı. Örneğin sigorta şartı bunlardan sadece bir tanesidir. Şöyle ki vize işlemleri sırasında sigortanız değerlendirmeye alınır. Minimum 30.000 Euro teminat üzerine sigortaların çıkartılması ve vize evrakları arasına eklenmesi gerekir.

Schengen Vize Pasaport Koşulu Nedir?

Sadece sigorta koşullarına yer verilmez. Schengen vize başvuru sırasında pasaport şartlarına da değinilir ve uygun olanların vize almaları sağlanır. Pasaport için dikkate alınması gerekenler ise şöyle:

  • Vizenin sona erdiği tarihten itibaren en az 3 ay geçerliliğinin olması istenir.
  • En az 2 sayfası boş olan pasaportlar kabul edilir.

90 (850) 228 43 53 destek hattı ile iletişime geçenler de tüm bu koşulları hızlı bir şekilde ele alabilir. Nitekim her bir belgenin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması halinde vize başvurularına olumlu yanıt almanız mümkün olacaktır.

Schengen Vize Fotoğraf Koşulu

Schengen vizesi nasıl alınır merak edenler tüm belgelerini toplamalı ve yetkili mercilere iletmelidir. Konsolosluk veya Büyükelçilik üzerinden alınan randevulara karşı belgeleriniz değerlendirilir. Bunlar arasında fotoğrafın da olduğunu unutmamak gerekir. Şöyle ki:

  • En az 6 ay içerisinde çekilmiş olan fotoğraflar kabul edilir.
  • 35 x 45 mm biyometrik fotoğraflar ibraz edilmelidir.

Yakından çekilmiş ve net fotoğraflara dair vize başvurularınız geçerli sayılır. Görüldüğü üzere belli başlı şartlar üzerinde durulur ve uygun olanlar seyahatlerine yön verilebilir.

Seyahatler turistik amaca uygun olacak şekilde gerçekleşebilir. Bunun kadar kültürel, aile ziyareti ve tıbbi alanda da vizelere ihtiyaç duyulur. Görüldüğü üzere seyahat amacına bağlı olarak vize işlemlerine yön verilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk