Samsung Yeni Akıllı Hoparlörünü 2018'de Satışa Sunacak

Samsung Yeni Akıllı Hoparlörünü 2018'de Satışa Sunacak
Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı Bixby destekli akıllı hoparlörü ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

BloomBerg kaynaklı habere göre Samsung marka akıllı hoparlörler yeni yılın ilk yarısında piyasaya sürülecek. Sanal sesli asistan Bixby desteği ile kullanıcılara sunulması beklenen akıllı hoparlörün muhtemel fiyatı ise Avrupa'da yaklaşık 20o dolar civarında olacak.

Mark Gurman imzalı yayınlanan haberde yüksek ses kalitesi ile birlikte akıllı ev çözümlerine odaklı olarak geliştirilen Samsung'un akıllı hoparlörü Bixby desteği ile güçlendirilecek. Geliştirilecek cihazın Samsung'un SmartThings olarak adlandırdığı akıllı ev ekosisteminin merkezi olacağı düşünülüyor.

Samsung'un yeni akıllı hoparlörü ile ilgili daha önce Harman International şirketi de bir bildiri yapmış ve kendilerinin de işbirliği içinde oldukları bu hoparlörlerin 2018'de piyasada yerini alacağı belirtilmişti.

Samsung'un bu akıllı hoparlörü hemen hemen firmanın bütün akıllı telefonları ile iletişimde olacak. Üzerinde çalışılan ürünün Google Assistant ve Amazon Alexa'dan daha başarılı olacağına inanılıyor.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 02:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER