Samsung'un Katlanabilir Galaxy X Modelinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung'un Katlanabilir Galaxy X Modelinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı
Güney Koreli teknoloji firması Samsung tarafından geliştirilen katlanabilir özellikte Galaxy X modeli için merakla beklenen tanıtım tarihi nihayet netleşti gibi. Sızdırılan yeni bilgilere göre Galaxy X modelinin özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Samsung'a yakın kaynaklarca öne sürülen iddialara göre Galaxy X modeli MWC 2019 etkinliklerinde resmi olarak duyurulacak. Üç farklı OLED panelden oluşacak olan katlanabilir özellikteki bu cihaz, akıllı telefon pazarına yeni bir heyecan katabilir.Samsung Galaxy X modelinde yer alacak olan Betasus panellerden iki tanesi birleşik olarak cihazın iç kısmında bulunacak ve genişçe bir kullanım alanını ürüne sağlayacak. Yaklaşık olarak 3.5 inç büyüklüğünde üçüncü panel ise cihaz kapalı haldeyken üst kısımda yer alacak ve bu panel normal akıllı telefon işlevlerini yerine getirecek.

Bilindiği gibi samsung'un akıllı telefon pazarında 10. yılına özel olarak geliştirilecek olan Galaxy X modeli oldukça geniş kapsamlı yenilik ve özelliklerle MWC 2019 etkinliklerinin yıldızı olacak gibi görünüyor. Firma bu modeliyle ekrana gömülü parmak izi sensörü ve sonsuz ekran teknolojisini kullanıcılarla buluşturacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER