Samsung için bu sene çekişmeli geçecek!

Samsung için bu sene çekişmeli geçecek!

Hem tasarımsal hem de donanımsal açıdan oldukça dikkat çeken bir cihaz olan Mate 20 ile adından oldukça söz ettiren Huawei, son açıklanan rakamlara göre dünyanın en çok akıllı telefon satan ikinci markası olarak Samsung’u yakından takip ediyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda liderlik koltuğunu kimseye bırakmayan Samsung ise, önümüzdeki yıl piyasa süreceği amiral gemileriyle rakibi Huawei‘ye olan farkını daha da açmayı hedefliyor!


Tüm bunları göz önünde bulunduracak olursak, 2019 Huawei ve Samsung için oldukça çekişmeli bir yıl olacak. 2019 yılında birçok nedenden dolayı karşı karşıya gelecek olan ikilinin arasındaki rekabetin 2019’da daha da kızışacağını görmekteyiz.

Bahsi geçen bu nedenlerden biri ise katlanabilir telefonlar olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Samsung, Kasım ayında düzenlemiş olduğu Geliştiriciler Konferansı‘nda katlanabilir telefon modelini ilk defa gözler önüne sermişti.

Akıllı telefon pazarına bambaşka bir devri başlatmayı hedefleyen teknoloji devi, bir aksilik olmazsa 2019 Temmuz’a kadar söz konusu telefonunu resmi olarak piyasaya sunmak istiyor.


Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER