Samsung Galaxy Note 8 Modelinin Tanıtım Tarihi Netleşti

Samsung Galaxy Note 8 Modelinin Tanıtım Tarihi Netleşti

Güney Kore'li teknoloji devi Samsung'un Galaxy Note 8 modeli ile ilgili yeni resmi bilgiler yayınlandı. Firma tarafından gelen bilgiler doğrultusunda merakla beklenen Note 8 için tanıtım tarihi de ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl yaşanan Note 7 faciasının ardından firmanın Note 8 modelinin üzerinde ince eleyip sık çalıştığı biliniyordu. Nihayet modelin geliştirilmesinde sona gelindi ve seri üretimlerine başlanan cihaz için resmi tanıtım tarihi de açıklandı. Samsung tarafından "Daha büyük şeyler yap" sloganı ile basılan broşürde Note 8 modelinin 23 Ağustos 2017 tarihinde tanıtımının gerçekleştirileceği bildirildi.

Resmi Tanıtım 23 Ağustos'ta New York Unpacked Etkinliğinde!


Firmanın Galaxy Note 8 tanıtımını New York'ta düzenlenecek olan Betist Unpacked etkinliğinde tanıtacağı resmileşti. Üst seviye donanım özellikleri ile kullanıcılara sunulacak olan cihazın bir önceki hayal kırıklığı modeli olan Galaxy Note 7'nin tüm eksilerini kapatacağı iddia ediliyor.

Note 8 modeli için henüz tam olarak resmileşmese de beklenen özellikleri arasında 6.3 inç boyutunda sonsuz ekran, Snapdragon 835 yonga setli işlemci, 6 GB RAM ile birlikte 12 MP çözünürlüğünde çift arka kameranın yer alacağı düşünülüyor. Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile piyasaya çıkması beklenen cihazın 3300 mAh batarya ile birlikte gelişmiş S-Pen donanımını bulunduracağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER