Saçlardan Kurtaran Boneler

Saçlardan Kurtaran Boneler

Saçlardan Kurtaran Boneler

Firma çalışma sırasında saçlarından rahatsız olan kişilerin kullanabileceği bonelerin satışını yapıyor. Bu boneler kafanın ve saçların tamamen kapanmasını sağlıyor. Bu sebeple çalışma sırasında saçlar etrafa düşmüyor ya da gözlerin önüne gelip kişilerin işlerini yapmalarına engel olmuyor. Firma tarafından üretilen boneler sağlık çalışanları, aşçılar, lokanta çalışanları, restoran çalışanları ve otel çalışanları tarafından kullanılabiliyor. Bu boneler genellikle sağlı çalışanları tarafından kullanıldığı için cerrahi bone olarak adlandırılıyor.

Yıkanabilir Boneler

Firma tarafından satışa sunulan boneler farklı üniformalar üzerinde kullanıma uygun oluyorlar. Ayrıca boneler lastikli ve bağcıklı oldukları için kaymadan uzun süre kişilerin kafasında kalıyor. Bağcıkları sayesinde de kolay bir şekilde bağlanıp çözülebiliyor. Boneler kirlendiği zamanda yıkanarak ilk günkü kalitesinde kullanılabiliyor. Boneler üretildiği özel kumaşlar sayesinde kullanan kişilerin kafalarının terlemesine ve kaşınmasını önlüyor. Firma tarafından satılan boneler kullanan kişilerin mesleklerine bağlı olarak doktor bonesi, hemşire bonesi ya da aşçı bonesi olarak adlandırılıyor.

Rengarenk Desenlerden Oluşan Boneler

Firmanın cerrahi boneleri rengarenk desenlerden oluşuyor. Bu sayede sağlık çalışanları ve boneye ihtiyaç duyan kişiler zevklerine uygun olan boneyi seçebiliyorlar. Hemşire bonesi satın almak isteyenler baykuş desenli, araba desenli, denizci desenli, çiçek desenli, kalp desenli, korsan desenli ve otantik desenli bonelerden birisini seçebiliyorlar. Kullanacakları bonelerde desen olmasını istemeyenler ise düz renklerde ve desensiz olan bonelerden tercih edebiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk