Rusça Tercüme - Rusça Çeviri

Rusça Tercüme - Rusça Çeviri

Rusça Tercüme - Rusça Çeviri

 Yaklaşık 300 milyon konuşucusu bulunan Rusça, en çok konuşulan diller arasında sekizinci sırada yer almaktadır. Rus dilinin alfabesinin diğer alfabelerden farklı olması sebebiyle bu dil üzerine yapılan çevirilerde titizlik gösterilmektedir. Hem kalite açısından hem de tecrübe açısından çevirmen bulabilmesi zorlayacak derecede olsada bu çalışmamız ile yapmak ya da yaptırmak istediğiniz Rusça çeviriler ile ilgili her şey hakkında bilgi vererek bu zorluklara çözüm bulacağız.

 Rusça Tercüme / Rusça Çeviri Nedir?

 Rusça tercüme / çeviri, Rusya’nın milli dili olan Rusça’nın diğer dillerdeki anlam eşitliklerinin bulunması sonucu ortaya çıkan çalışmaların bütünüdür.

 Rusça Tercümeyi Kimler Yapabilir?

 Rus dili ve edebiyatı mezunları, tercümanlık mezunları, öğretmenlik mezunları, anadili veya ikinci dili Rusça olan insanlar, kısacası Rus dili üzerine eğitim almış ya da dil üzerindeki yetkinliğini belli bir seviyeye getirebilmiş her insan tarafından Rusça tercüme yapılabilmektedir. Ayrıca, insan çevirileri haricinde, yapay zeka aracılığıyla yapılan ve sonradan proofreader onayı alınarak satışa sunulan çevirilerin varlığından bahsetmek mümkündür.

 Rusça Tercüme Nerelerde Yapılır?

 Tercüme büroları başta olmak üzere, basım işlemlerinin gerçekleştirildiği ortamlarda veya dijital ortamlarda Rusça çeviri faaliyetlerini gerçekleştirmek mümkündür. Belirli bir ortama bağlı kalmaksızın Rusça tercüme evde, işte ya da herhangi başka bir ortamda yapılabilmektedir.

 Rusça Tercüme Fiyatları

 2022 yılında yapılan farklı diller ve Rusça arasındaki tercüme fiyatları şu şekildedir:

 Rusça-Türkçe çeviri fiyatları: $30-$40

 Rusça-İngilizce çeviri fiyatları: $35-$50

 Rusça-Almanca çeviri fiyatları: $70-$100

 Rusça-Arapça çeviri fiyatları: $50-$60

 Rusça-Fransızca çeviri fiyatları: $65-$80

 Rusça-İtalyanca çeviri fiyatları: $15-$20

 Rusça-Çince çeviri fiyatları: $15-$30

 Rusça-Japonca çeviri fiyatları: $30-$50

 Rusça-Korece çeviri fiyatları: $60-$80

 Rusça-Endonezce çeviri fiyatları: $45-$55

 Rusça-Portekizce çeviri fiyatları: $30-$60

 Rusça-Azerice çeviri fiyatları: $10-$20

 Yukarıdaki fiyatlandırmalar 1000 kelime fiyatı baz alınarak belirlenmiştir.

Çeviri talepleriniz ve detaylı bilgi için bizlere info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden veya 05539103132 numaralı GSM & WHATSAPP & TELEGRAM hattımızdan ulaşabilirsiniz…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER