+ Roboland Robot Süpürge İncelemesi

+ Roboland Robot Süpürge İncelemesi

+ Roboland Robot Süpürge İncelemesi

+ Roboland Robot Süpürge İncelemesi

Roboland marka robot süpürgeler son zamanlarda en fazla aratılan akıllı robot süpürge markalarından birisidir. Kullanıcılar Roboland V7 Pro Max modeli ile ilgili bilgilere yapmış olduğumuz haberimizden ulaşabilirler. Bu haberimizde sizlere eşsiz özellikleri ve hesaplı fiyatı ile Roboland akıllı robot süpürge hakkında bilgilere yer veriyoruz. Gelin birlikte inceleyelim.

Yerli bir girişim olan Roboland firması V7 Pro Max modeli ile piyasaya girdi. Bu model özellikleri ve fiyatı açısından çok dikkat çekmekte ve talep almaktadır. "Akıllı" kategorisinde yer alan Roboland V7 Pro Max model süpürge ise bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca bu cihaz son derece gelişmiş bir yazılıma da sahip. Engelleri ve boşlukları algılayabiliyorlar ve sağa sola çarpmadan merdivenlerden düşmeden temizlik yapabiliyorlar. Haritalama özellikleri sayesinde evinizin tüm odalarını robot süpürgenize tanıtabiliyorsunuz. Böylece evinizi tanıyıp kaydederek ev işlerinde en yakın arkadaşınız haline dönüşüyor. Ayrıca robot süpürgenizi tüm evi temizlemesi için ayarlayabileceğiniz gibi belirli odaları temizlemesi için de kumanda edebiliyorsunuz. Temizliğin sınırlarını belirlemeniz halinde bir odanın belli bölümünü de temizletme şansına sahipsiniz. Robot süpürgelerin kutu içeriğinde bir adet şarj ünitesi de yer alıyor. Bu şarj ünitesini evinizin en uygun noktasına yerleştirerek cihazınızın gerekli durumlarda üniteye dönerek şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik esnasında şarjının azaldığını tespit eden robot süpürgeniz kendi kendine üniteye dönüyor, şarjını dolduruyor ve temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde akıllı robot süpürgeler, süpürgeler arasında yeni bir inovasyon ve tarz katarak oldukça yaygın şekilde kullanılmaya başlamıştır. Kullanımı açısından oldukça rahat ve pratik olan akıllı robot süpürgeler, evde olmasanız bile sizin için çalışabilir ve ev işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Böylece kendinize ve ailenize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca temizlik ve hijyen açısından da önemlidir çünkü sizin ulaşamadığınız her türlü alana girebilir ve en küçük toz parçasını bile görebilir. Eğer Akıllı Robot Süpürge ihtiyacınız varsa hemen satın alabilmek için https://robolandtr.com ziyaret edebilirsiniz. Burada yeni bir model olan yüksek kalite ve teknoloji ürünü Roboland V7 Pro Max modelini inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

Robot süpürgeleri kısaca "kendi başına süpürme ve silme işlemini tamamlayan akıllı ve şarjlı süpürge cihazları" olarak tanımlayabiliriz. Her ne kadar tanımda "akıllı" ifadesini geçirmiş olsak da piyasada "akıllı" olmayan daha ekonomik ürünler de mevcut. Herhangi bir haritalama özelliğine sahip olmayan, engellere çarparak süpürme işlemini tamamlayan bu ürünleri mobil uygulama aracılığıyla kontrol etmek de mümkün değil. Lakin Roboland Robot Süpürge tamamen akıllıdır ve sizi yormaz.

Roboland Robot Süpürge Özellikleri;

- Roboland Robot süpürge ortalama bir süpürgenin üzerinde olan 2500 pA derecesinde bir emiş gücüne sahiptir.

- İçerisinde 4400 mAH Gücünde dünyanın kabul görmüş en iyi batarya markası olan Li-on batarya bulunmaktadır. Bu güçlü batarya 150m2’ye kadar aralıksız 2 saat temizlik yapma olanağı sunar.

- 650mL toz haznesi 180mL paspas için su haznesi rakiplerinin çok üzerinde kapasiteye sahiptir.

- Akıllı rota planlama yardımıyla evinizi çok daha etkili şekilde temizlerken engelleri de kaydeder. Ayrıca belirli alan temizleme özelliği ile temizlemek istediğiniz odayı seçebilir, girmesini istemediğiniz odanızı engelleyerek

- Uzaktan kontrol özelliği ile siz evde değilken bile temizlik komutunu verebilirsiniz, tüylü dostlarınızın temizliği için en akıllı yardımcınızdır. Paspas ve daha birçok özelliğiyle rakiplerine göre daha performanslı bir üründür.

- Paspas Yapma Özelliği sizi ayrıca bir külfetten kurtarır ve ihtiyacınız olan zamanı size geri verir.

 -Çarpma ve Düşme Önleyici Sensörleri ile kendisini korur ve zarar görmesini engeller.

- 150m2 alan Temizliği evinizin veya iş yerinizin temizliğini rahat bir şekilde yapmanızı sağlar.

-Azami 120 Dakika çalışma süresi ile siz evde değilken bütün yerleri tek seferde süpürüp paspas çekilmesini sağlar.

-Sesli Komut özelliği Alexa, Siri ve Google Asistan’ı desteklemektedir ve bu özelliği Roboland V7 Pro Max modelini eşsiz kılmaktadır. Bu özelliklerin hepsini destekleyen başka bir marka bulunmamaktadır.

 - Otomatik Şarj Özelliği ile sizi yormaz, şarjı %20’ye düştüğünde kendisini şarj istasyonuna götürür ve şarj olmaya başlar.  Şarj olduktan sonra sizin hizmetinize hazırdır. Ağzınızdan çıkacak bir cümle veya parmaklarınızın ucundaki telefonunuz ile ne kadar basit ve kullanışlı olduğunu deneyimleyecek ve size en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyi yani zamanınızı tekrar kazandıracaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER