Rize'den Organik Ürünler

Rize'den Organik Ürünler
Çağımızda katkılı ürün ve gıdaların tüketilmesi birçok hastalığa sebep olmakta, özellikle çocuklarda gelişimi ve büyümeyi olumsuz yönde etkilemektedir. Rize'de yıllardır organik ürün üretiminde bir numara olmuş olan firmamızı, tüm Türkiye'ye hizmet sağlamak adına internet ortamına taşıdık.

Peynir, tereyağı, bal, polen, pekmez ve çay gibi dünyada ün yapmış olan ürünlerimizi handuzupeynircilik.com.tradresinden sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız, ucuzluğu ve kaliteyi sizler için belirleyen, nitelikli ve hijyen kurallarına dikkat eden bir firmadır. Üretimini ve pazarlamasını yaptığımız organik köy tereyağı, kolot peyniri ve handüzü tereyağı gibi ürünlerimizin tamamı, Bakanlıkça kalite kontrollerinden geçirilmiş tamamen organik ürünlerdir. Tüm ürünlerimizi internet adresimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Rize’ye Has Ürünler

Rize'ye has ürünlerimiz olan, çay, anzer balı, polen, handüzü yayla tereyağı ve daha bir çok bitkisel ürün, uygun fiyatlar dahilinde firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Firmamız üretmiş olduğu tüm ürünlerde, tohum ve maya ürünlerine hiç bir kimyasal karıştırmayan bir firmadır. Üretimimizin tamamı doğal yöntemlerle üretilmiş olan köy tereyağı gibi has ürünlerden oluşur.

Uygun Fiyatlar

Firmamız ürünleri için en ekonomik fiyatları belirlemiş ve satışa sunmuştur. Sitemizi incelediğinizde tüm ürünlerimizin fiyat bilgilerine de ulaşmanız mümkündür. Firmamızın ürün ve fiyatlarından haberdar olmak için sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Ürünlerimizi Türkiye'nin her yerine kargo ile 9 Lira karşılığında göndermekteyiz. Sağlıklı ürünler hakkında bilgi edinmek ve organik ürünlerimizden satın almak için bizlerle iletişime geçiniz.

https://www.handuzupeynircilik.com.tr/
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER