Reklamcılık Hizmetinde Öncü İsim Rival Reklam

Reklamcılık Hizmetinde Öncü İsim Rival Reklam
Tüm sektörlerin en çok ihtiyaç duydukları hizmet reklam ve görsel iletişim hizmetleridir. Firmamız görsel iletişim ve reklam hizmetleri üreten, 2010 yılından günümüze kadar başarılı çalışmalar yapmış, çok sayıda özel büyük kuruluşlar ile birlikte çalışmıştır. Hizmetlerimiz arasında, reklam, tabela, grafik, tasarım, iç mekân, dış cephe giydirme, araç kaplama, stant kurma, açık hava reklam işlemleri, dijital baskı, imalat ve montaj işlemleri bulunmaktadır. Şirketimiz güçlü yönetim kadrosu ve profesyonel çalışma ekiplerinden oluşmaktadır. Sizlerden gelen siparişler üzerine, sipariş konusuyla ilgili uzman ekipler, tasarımcılar ve tabelacı ekibimiz sizleri ziyaret ederek istekleriniz hakkında yüz yüze görüşme gerçekleştirir ve uygulama yeri ile ilgili keşiflerini yaparlar.

İmalat Süreci

Firmanızın daha iyi tanıtılabilmesi ve taleplerinizin en iyi şekilde yerine getirilebilmesi için keşif işleminden sonra tasarımlar yapılmaya başlar. Tabela çalışmalarında ışıklı tabela ve ışıksız tabela tasarımlarının gösterimleri sizlere yapıldıktan sonra imalat işlemine başlanır. Ayrıca uygulamanın kullanılacağı yerin durumuna göre kutu harf tabela seçenekleri de sunulmaktadır. Tasarımlar tamamlandıktan sonra ürünün imalatı yapılır ve ekiplerimiz tarafından yerine montajı sağlanır.

Kolay Sipariş Verme

Rival reklam firması olarak müşterilerine hizmet verme ve müşterilerinin kendilerine en kolay ulaşımı sağlaması, kolay yollarla sipariş oluşturabilmeleri için, rivalreklam.com.tr sitesinde hemen teklif oluştur mail sayfası üzerinden siparişleri almaktadır. Ayrıca web sayfasında çevrim için mail bölümünden anlık yazışmalar yaparak destek alınabilmektedir.
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER