Reeder Türkiye'de Bilişim Alanında En İyi 100 Şirket Arasına Girdi

Reeder Türkiye'de Bilişim Alanında En İyi 100 Şirket Arasına Girdi

Türkiye'nin en iyi 500 bilişim firması araştırmasının sonuçları açıklandı. BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih SAYAN ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri AKA'nın da katılımıyla Bilişim 500 etkinliğinde Türkiye'nin birçok firması boy gösterdi.

2009 yılında kurulan Reeder firması bilgi teknolojileri ve elektronik alanında Türkiye'nin en başarılı 88. bilişim şirketi olmayı başardı.  Tablet, telefon ve bilgisayar sektöründe geliştirdiği ürünlerle dikkat çeken Reeder, bilişim pazarındaki konumunu da güçlendirmeye devam ediyor.

Ülkemizde ReederGo adını verdikleri beş adet bölge servisi bulunan Reeder'in Samsun'da 1 milyar TL bütçe harcayarak kurdukları operasyon merkezi ile %100 yerli sermaye ve iş gücü ile hizmet verdiği belirtildi.

Çerez Politikası />
2013 yılında Intel ile anlaşma sağlayan ve 2014 yılında ise Microsoft Named Partner sahibi olan Reeder, EMEA bölgesinde 2014 yılının en çok beğenilen Intel işlemcili tabletini geliştirip piyasaya sunmuştu.

2016 Yılında Fortune 40 Listesinde Yer Almıştı


2016 yılına da hızlı bir giriş yapmayı başaran Reeder, yılın en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesinde de kendisine yer edindi. Shenzen ve Hong Kong'dan sonra Boston ve Amsterdam merkezli ofisleriyle dünya genelinde açılım gösteren firma, yakın gelecekte başarılarını katlamak adına sağlam adımlar atmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER