Razer Phone'a Yeni Özellikler Geliyor

Razer Phone'a Yeni Özellikler Geliyor

Oyuncu donanımlarıyla tanınan Razer son olarak da akıllı telefon sektörüne girdi ve geçtiğimiz dönemde merakla beklenen cihazı Razer Phone’u piyasaya sundu. Telefon hakkında hem olumlu, hem de olumsuz eleştiriler yapılırken, firmanın CEO’su Min-Liang Tan ise gelecekte yapmayı planladıkları düzenlemeler hakkında konuştu.

Kamera Geliştirilecek


TechRadar tarafından yapılan Razer Phone incelemesini okuyan Min-Liang Tan, Twitter üzerinden bazı açıklamalar yaptı ve gelecekte yayınlanacak olan yazılım güncellemeleri ile kameranın geliştirileceğini doğruladı.

Min-Liang Tan, attığı tweette şu ifadeleri kullandı;

‘Kullanıcıların bütün oyunlara erişebileceğini Jestbahis düşündüğümüz için 120Hz oyunların özel listesini yayınlamadık. Aynı zamanda şu anda ilk olarak daha iyi bir kameraya odaklanıyoruz ve ilerleyen güncellemelerle ek özellikler katacağız.’

Özel Oyunlar da Gelecek


Açıkçası ‘ek özellikler’ vaadi oldukça heyecan yaratıyor fakat maalesef bunların ne olacağı açıklanmış değil. Ayrıca Razer Phone, Play Store’da 120Hz ile (telefonun özel ekranının avantajıyla çalışan) şeklinde çalışan oyunların listesini de tam olarak yayınlamamıştı fakat ilerleyen dönemlerde buna dair çalışmaları da olacak.

Razer Phone için 2018 yılının başında daha ‘büyük çapta’ oyunlar da çıkacak ve sadece bu telefona özel olacaklar. Tabii bu da Razer almak için bir başka sebep olacak. Eğer Razer daha iyi bir kamera performansının yanı sıra cihaza özel oyunlar da geliştirirse, ilerleyen dönemlerde başarısını mutlaka arttıracaktır.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2017, 02:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER