Razer Oyuncular İçin Akıllı Telefon Modeli Geliştiriyor

Razer Oyuncular İçin Akıllı Telefon Modeli Geliştiriyor

Bir süre önce oyuncular için akıllı telefon modeli üretiminin ilk sinyallerini veren Razer, bu alanda yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bilgileri resmi olarak açıkladı. Firmanın üzerinde çalıştığı telefon modelinin oyuncuların isteklerini birebir yerine getireceği iddia ediliyor.

Razer, daha önce sinyallerini verdiği akıllı telefon modelini üretebilmek için çalışmalarını hızlandırdı. Ekim ayı içinde akıllı telefon projesi için hisselerini satışa sunacak olan firma bu satışlardan elde edeceği gelirin tamamını oyuncuların fikirleri doğrultusunda özelleştirilecek olan akıllı telefonunda kullanacağı belirtildi.

Razer'ın kısa süre içinde kendi sanal para birimi olacağını duyurduğu zGold'u piyasaya sunacağı belirtilirken bu para biriminin dağıtımının Razer tarafından geliştirilmiş PC yazılımları üzerinden 35 milyon civarında kişiye ulaştırılacağı ifade edildi.

Akıllı Telefon İçin Hisse Satışı Şart!


Firmanın hayalinde olan akıllı telefon modelini geliştirebilmek için kullanacağı maddi kaynak için beklenen hisse satışlarının gerçekleşmesi gerekiyor. Hisse satışı sonucunda gerekli geliri elde edememesi firmanın geleceği için büyük bir hayal kırıklığı oluşturabilir.
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk