Razer CEO'su Razer Ürünleri Çalınan Çocuğa Klavyesini 1 Günde Hediye Gönderdi

Razer CEO'su Razer Ürünleri Çalınan Çocuğa Klavyesini 1 Günde Hediye Gönderdi

Ürettiği aksesuarlarla oyun severler tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan Razer’ın CEO’su Tan Min-Liang Twitter’da Razer müşterileriyle oldukça samimi bir ilişki içinde. Pek çok kişi Liang’ın bu davranışlarını PR çalışması olarak görse de Liang kullanıcılara jestler yapmaya devam ediyor.

Avustralya merkezli bir gazete de yer alan habere göre bir grup hırsız 21 Aralık 2018 gecesinde Sydney’de bir ailenin evine girdi. Daha sonrasında kilitli halde olan garaja giren hırsızlar buradan pek çok eşya ile birlikte Adela Courteille adında kadının çocukları için aldığı yılbaşı hediyelerini de çaldı. Bu hediyeler arasında Razer Bahis Siteleri marka klavye de bulunuyordu.

Yaşanan bu olayın ardından kısa bir süre geçmesine karşın Razer CEO’su Tan Min-Liang yaşanan bu olay karşısında tweet gönderdi.

“Avusturalya’da yaşayan herhangi birisi bu haberin sahibiyle birlikte bana ulaşabilir mi? Ulaşırsa çocuğun çalınan klavyesinin yerine yeni bir klavye vermek istiyorum” dedi. Liang’un bu tweetinin ardından sadece klavye değil Razer paketi oyuncu çocuğa gönderildi.

Dileriz firmaların bu duyarlılığını daha çok görürüz.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER