Q Switch Lazer Yöntemleri

Q Switch Lazer Yöntemleri

Q Switch Lazer Yöntemleri

Q Switch Lazer Yöntemleri

Q Switch lazer, pek çok alanda tercih edilen lazer sistemleri arasında yer almaktadır. Atış gücü kuvvetli olan bu lazer sisteminde 3 ayrı başlık bulunmaktadır. Ayrıca farklı fonksiyonları sayesinde pek çok alanda rahatlıkla tercih edilmektedir.

Q Switch Lazer Nasıl Çalışır?

Q switch lazer temelde 6 fonksiyon üzerinden çalışmaktadır. Fonksiyonlar ise kullanılacağı alana göre değişik olarak ayarlanmaktadır. Bu lazer ile yapılan işlemler genel olarak tedavisi yapılacak olan böyle üzerine çalışılır. Bu sebeple ise farklı bölgelerde bir işlem söz konusu olmadığından iyileşme çok daha çabuk gerçekleşir.

Q Switch Lazerle Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Q Switch lazer leke tedavisinde en sık başvurulan ve çok iyi sonuçlar alınan bir yöntemdir. Lekeler pek çok sebeple meydana gelebilmektedir. Lekelerin tedavisinde birkaç seans q switch lazer uygulaması gerekebilmektedir. Fakat bu süreç lekelerin yoğunluğuna ve pigmentine göre değişmektedir.

Lazer Leke Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

Lazerle leke tedavileri lekelerinden şikayetçi olan gerek kadın gerek erkek tüm bireyler için uygundur.

Q Switch Lazer Kullanım Alanları Nelerdir?

Q Switch Lazer Kullanım Alanları oldukça geniştir. Fakat en sık tercih edilen alanlar gençleşme Tedavisi, leke tedavisi ve dövme silme işlemleridir.

Dövme Sildirme Nedir?

Dövme sildirme olarak adlandırılan yöntem kalıcı dövmelerden kurtulmak için kullanılan bir takım teknikler bütünüdür. Dövme sildirme işlemleri bir kaç seans sürebilmektedir.

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Dövme sildirme deri üzerine uygulanan kremler ve ya farklı yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Genel olarak tüm işlemler deri üzerine uygulama ile gerçekleştirilmektedir.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Dövme sildirme yöntemlerinde farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Bu yöntemler ise dermabrazyon, Kimyasal peeling, Q switch lazer uygulamaları, kremler olarak ön plana çıkmaktadır.

Dövme işlemlerine başvuran kişilerin çoğu kalıcı dövme yaptırıp sonrasında dövme sildirme için pişmanlık duyan kişilerdir. Pek çok kişi dövmelerin cazibesine kapılıp bu işlemi yaptırmakta sonrasında ise pişmanlık duymaktadır. Dövme sildirme işlemleri farklı yöntemler ile mümkündür.

Dövme Sildirme Fiyatları 2022

Dövme sildirme fiyatlarında en belirleyici etken dövmenin büyüklüğü ve uygulanacak olan yöntemdir. Her bir yöntem farklı fiyatlandırmalara tabii tutulur. Ayrıca dövmenin kaç seans içerisinde silinebileceği de oldukça önemlidir.

Yara İzi Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Yara izi tedavisi gelişen teknoloji ile çok daha mümkün hale gelmektedir. Yara izleri birçok kişide bulunuyor olsa da bazen çok belirgin olabilmekte ve bu durum kişilerin psikolojisini etkilemektedir. Yara izi tedavilerinde deri üzerine uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Bu uygulama yöntemleri tedaviyi veren yere, yara izlerinin boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Deri üzerine yapılan uygulamanın yanı sıra cerrahi yöntemlere de başvurulabilmektedir.

Yara İzi Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Yara izleri bir çok kişinin şikayetçi olduğu ve doğal yöntemlerle tedavisi olmayan sorunlardır. Bu sebeple dışarıdan bir tedavi almak kaçınılmazdır. Yara izi tedavilerinde kullanılan yöntemler yaraya göre değişkenlik göstermektedir olup kimyasal peeling, lazer, dermabrazyon, prp gibi bir takım işlemlerden oluşmaktadır.

Yara İzi Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yara izleri farklı pek çok sebepten kaynaklı olabilmektedir. Yapılan yara izi tedavisi buna bağlı olarak değişiyor olsa da en temel dikkat edilmesi gereken şey Güneş’e maruz kalmamak olacaktır. Sürekli güneş kremi kullanmak gerekmektedir.

Yara İzi Tedavisi Fiyatları 2022

Yara izi tedavisi için kullanılan yöntemler farklılık göstermektedir. Yara izlerinde tedavi fiyatlarında da bu sebeple değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Cerrahi yöntemlerin fiyatları diğer yöntemlere göre daha pahalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER