PROFESYONEL EMLAK YÖNETİMİ

PROFESYONEL EMLAK YÖNETİMİ

PROFESYONEL EMLAK YÖNETİMİ


Türk Marka ve Patent Kurumu MARKA TESCİLLİ Profesyonel bir şekilde Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı yapan bir firmadır
Emlak sektöründe yeniliklere önem veren firmalar arasında yerini alan ve türkiye'ye avrupada uygulanan sistemleri getiren kurumsal bir marka olan
''PROFESYONEL EMLAK YÖNETİMİ'' sektöre (EMLAK GÖSTERİM GÜNLERİ) adı altında başlattığı proje ile maddi anlamda hem firmasına hemde satıcılara  çok büyük katkı sağladığını belirtiyor kısaca belirtmek gerekirse bir evin satışını ele alalım satıcı evini satmak için PROFESYONEL EMLAK YÖNETİMİ firmasını arıyor.
Özellikle şu pandemi süresince evine hergün müşteri gelmesinden rahatsız olduğunu belirtiyor. devreye profesyonel ve yeni uygulanan ''EMLAK GÖSTERİM GÜNLERİ'' hizmet devreye giriyor hafta bir gün belirleniyor satılık ev sadece belirlenen gün ve saatinde alanında deneyimli ve güler yüzlü danışmanlar güzel bir kaşılamayla bütün alıcılar için gösterime sunuluyor. gelen müşterilere ev hakkında bir broşür veriliyor evin  iç dış resimleri ve detaylı bilgilerinin yer alıyor. alıcılar güsterim günü hiç bir şekilde fiyat teklifi vermiyor ertesi gün e-mail yolu ile teklifler geliyor en yüksek teklifi veren kişi evi satın alıyor. bu sistem sayesinde emlak danışmanı hem zamandan hemde  sürekli eve müşteri götürüp getirmediği için yakıt masrafından kazanıyor. Yönetim Kurulu Başkanı  Eskişehir Anadolu Üniversitesi EMLAK ve EMLAK YÖNETİMİ mezunu SERHAT DOĞANCI bu yeni sistemi diğer meslektaşlarınında uygulamasını tavsiye ediyor.

Site adresi : profesyonelemlakyonetimi.com
E-mai adrsi : profesyonelemlakyonetimi@gmail.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER