Profesyonel Belgelendirme Eğitim ve Test Çalışmaları

Profesyonel Belgelendirme Eğitim ve Test Çalışmaları
Türcert şirketi olarak sizler için profesyonel bir şekilde yönetim standartlarına uygun olarak çeşitli çalışmaları sunmaktayız. Denetimler, gözetimler, muayeneler, eğitim programları ve belgelendirme faaliyetlerine kadar hizmet sağlana firmamız, tamamen onaylanmış bir kuruluş olarak hizmetlerini sunar. Ülkemizde ve ülke dışında gerekli onayları almamızın yanı sıra, yetkilendirmelerde yine firmamızın temel faaliyetleri içinde yer almaktadır.

Belgelendirme Hizmetimiz

Sizler için belgelendirme faaliyetlerimizde yine firmamızın profesyonel bir çalışması ile verilir. Bu belgelendirme hizmetinin temel amacı kurum ya da kuruluşlarda yönetim sistemlerinin ilgili standarda uygunluğu için yapılmaktadır. Bunu da bağımsız olan şirketimiz gerçekleştirerek, sizler adına şirketlerinize katma değer katan bir adımı da sağlamış olmaktadır. Bunların yanı sıra uygun bir sertifikasyon çalışmaları da yine şirketimiz tarafından yönetilerek ihtiyaçlarınıza yönelik bir çalışma izlenmektedir.

Eğitim ve Muayene Çalışmaları

Firmalar ya da kurumsa çalışmalarda, belirli bir sistemin işleyişi önemlidir. Bunun içinde sürdürülebilirliğin devam edebilmesi adına çalışanları eğitmek ve doğru vizyonu takip etmek adına eğitim süreçleri takip edilir. Yönetim sistemlerinin gerekliliklerinden, iç denetçi eğitimlerine ve çeşitli test çalışmaları da firmamız tarafından yapılır. Tüm hizmetlerimizde kalite belgesi verilmesi işlemleri için gerekli incelemeler mevcutken her bir husus yasalara uygun olarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda iso belgesi talepleri içinde gereken tüm yasal hükümlülükler ve süreçler için sertifikasyon.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER