Pornhub Film Yıldızları Sokak Sokak Gezerek Verge Coin Kripto Paraları Dağıttı

Pornhub Film Yıldızları Sokak Sokak Gezerek Verge Coin Kripto Paraları Dağıttı

Dünyanın en çok ziyaret edilen internet sitelerinden olan Pornhub ile Verge Coin arasında yapılan anlaşma oldukça ilginç ve ilgi çekici bir şekilde duyuruldu. Pornhub'ın kadın yıldızları tarafından sokak sokak gezilerek madeni para şeklinde basılan Verge Coin'ler dağıtıldı.

Kripto para dünyası hızlı bir şekilde fiziksel paranın yerini almaya başladı. Ve bu alanda en büyük girişimlerden birisi olan Verge ile dünyanın en çok ziyaret alan yetişkin video içeriklerine sahip olan Pornhub arasında üst düzey bir partnerlik anlaşması imzalandı.

Verge Coin tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada partnerlik anlaşmasıyla birlikte kripto para birimlerinin hızlı Goldenbahis yükselişe geçeceğini duyurmuş ve anlaşmanın 19 Nisan tarihinde yapılacağı belirtilmişti.

Nihayet 19 Nisan tarihinde iki firma arasında partnerlik anlaşması imzalandı ve artık Pornhub üzerinden Verge Coin ile ödeme yapılarak hizmet alınabiliyor. Yapılan anlaşma ise Pornhub'ın kadın yıldızları tarafından oldukça ilginç bir şekilde duyuruldu.

https://www.youtube.com/watch?v=UufnUij9fc8

Pornhub ile Verge Coin arasında yapılan anlaşmanın tanıtımları kapsamında Pornhub yıldızları ile hazırlanan videolar yayınlandı. Videolarda Bridgette B ve Alix Lynx ile beraber Asa Akira tarafından madeni para tarzında basılmış Verge Coin'ler halka dağıtıldı. Ünlü yıldızlar sokaklarda insanlara Pornhub ile Verge Coin arasında yapılan anlaşma anlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 01:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER