Poodle Fiyatları

Poodle Fiyatları

Poodle Fiyatları

Köpek fiyatları cinsine, yaşına, türüne ve eğitimine göre değişiklik göstermektedir. Köpek sahibi olmak isteyen kişilerin önceliği, kafalarındaki köpeği belirlemek olmalıdır. Daha sonrasında ise satılık köpek fiyatlarına bakmaları gerekmektedir.

Poodle cinsi köpekler oyun oynamaya düşkündürler. Poodle cinsi köpek edinecek kişiler köpeğin yanında bol miktarda oyuncakta temin etmeleri gerekecektir. Poodle, saldırgan bir cins değildir. Ancak bebeklik dönemlerinde ısırma gibi huyları bulunmaktadır. Bu huyundan ise onlara ödül olarak mama verilerek geçirilebilmektedir.

Sunulan Hizmetler

Site içerisinde çok fazla satılık köpek ilanı görebilirsiniz. Yeni köpek edinilebilir ve elinizde bulunan köpeği ilana koyarak satışa sunabilirsiniz. Site içerisinde fiyatlar gayet uygundur. Köpek sahipleri ile telefonda görüşerek pazarlıklar yapabilirsiniz.

Bir köpeğiniz var ve siz bu köpeğin eğitilmesini istiyorsunuz. Site içerisinde bulunan eğitim merkezlerini arayıp görüşebilirsiniz. Köpeğinizi eğitmek için en uygun yer olduğu söylenebilmektedir. İtaat eğitiminin yanı sıra köpeklerinize korumalık eğitimi de verdirebilirsiniz.

Satış Hizmeti Nasıl Olur?

Satış hizmeti herkesin merak konusudur. Ticarette güven ön planda olmalıdır. Satışlar yüz yüze yapılmaktadır. Aradığınız köpek, mama, aksesuar gibi ürünleri bu site aracılığıyla kendi şehrinizde bulabilirsiniz. Satışı yapılacak olan köpeklerin, satılmadan önce kontrolleri yapılmaktadır. Hastalık ya da aşıda eksiklik varsa tamamlanmaktadır.

Örneğin pomeranian boo cinsi köpek almaya karar verdiğiniz. Siz köpeği teslim almadan önce son bir kez kontrolden geçirilip öyle teslim edilmektedir. Temel ihtiyaç malzemeleri ile köpeği kapıda teslim ederek ödemeyi elden almaktadırlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk