Paykasa ile Güvenilir Alışveriş

Paykasa ile Güvenilir Alışveriş
İnternetten alışveriş sektörü her gün daha da gelişmekte ve daha da ilgi görmektedir. 2018 yılında online alışveriş sektörü, toplam alışverişin %30'undan fazlasını kaplamaktadır. Fakat internet sektöründe alışveriş yaparken hem internet sitelerine güvenmeyen hem de kişisel bilgilerini, kart bilgilerini paylaşmak istemeyen biriyseniz paykasa sistemi tam size göredir.

İngiltere Merkezli Sanal Kart

Paykasa İngiltere merkezli bir sanal kart uygulamasıdır. Bu uygulama ile satın alacağınız sanal kartta size bir adet kart numarası, bir adet kart son kullanım tarihi ve güvenlik kodu teslim edilir. Tek kullanımlık olan bu bilgiler ve limiti belli olan bu kart sistemi ile alışveriş yapılır. Böylelikle kişisel bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan kartınızın çalınma riski olmadan güvenle alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Güvenilir Paykasa Alışverişi

Paykasa al konusunda en önemli nokta paylasa alışverişinin yapılacağı internet sitesidir. Bu site güvenilir bir site olmalıdır çünkü açık verilebilecek tek nokta aslında burasıdır. Biz pay.web.tr olarak müşterilerimize uygun fiyat politikası, güvenli alışveriş, hızlı işlem ve satış sonrası destek hizmeti sunmaktayız. Ucuz paykasa işlemleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir dalgalanan kur fiyatlarından etkilenmeden paykasa alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamızda merak ettikleriniz, soru ve önerileriniz için 7/24 müşteri hizmetleri temsilcilerimizi arayarak aklınızda ki soruları giderebilirsiniz. Sistem kişisel bilgilerinizi saklamaz ve başka internet siteleri ile paylaşmaz.

pay.web.tr

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER