Pasta Dolabı Deneyimleri

Pasta Dolabı Deneyimleri

Pasta Dolabı Deneyimleri

Pasta dolapları hakkında insanlara verilecek güzel bir teşhir deneyimi ile konuya giriş yapabiliriz. Pasta dolabı dekorunuza ve müşterinizin ilgisi çekme potansiyelnde ilginin artması çoğu zaman konumunuzdan kaynaklıdır. İş yerinizin fark edilmesi muhtemel bir duruma getiren pasta dolapları sizlere müşteri yönünden itibar kazandıracaktır. Pasta dolabı soğutma aralıkları +4 C pasta ve sütlü tatlılar için en uygun bulundurma ve muhafaza düzeyidir. Pasta vitrin dolapları genelde camlı kabin olarak düz ve bombeli olarak üretilmektedir. Pasta dolaplarında kapılar açılır kapanır sürgüler kullanılmaktadır. Pasta teşhir dolabı denilince genelde ön kompseti taş veya mobilya yada görsel ağırlıklı olan tasarımlardan oluşturduğu dolaplar diyebiliriz. Pasta dolapları kulanım alanı içine ilk giren yerlerin başında pastaneler gelmektedir. Pastanelerde kullanılan yaş pasta dolapları +4 derece, kuru pasta dolapları nötr, çikolata dolapları+15 derecede ideal ısı ayarlarında çalıştırılmaktadır. Pasta dolabı imalatında camları ısı geçirmez ve kalın cam kapsüller kullanılmaktadır. Pasta dolaplarında iç kısımının aydınlatılmasında genede led kullanılmaktadır. Bizler pasta yapmaktan ziyade sizlere hazır bulundurduğunuz yada teşhir ettiğiniz tatlı mamüllerin en iyi muhafazasında kullanılan ürünleri sunmaya kendimizi adamaktayız. Pasta dolabı ayarları için dijital panoda buzdolabınızın derecesini gösteren bölüm vardır. Bu alanı kullanarak pasta dolabınızı istenilen soğuklara getirebilirsiniz. Çoğu zaman bilgisizlikten bu ayarları bozmaktan uzak kalın. yukarıda yazılanları dikkate alarak kullanım aşamasında karşılaşacağınız sorunlardan kendinizi uzak tutabilirsiniz.

Pasta teşhir dolapları için en çok sorulan sorulardan biride istediğimiz ölçülerde yapılabilirmi ? Tabiki firmamız pasta dolabı üretici olduğu için pasta dolapları üzerine sizlere istenilen farklı çeşitlerde ürünleri bile bünyesinde bulundurabilir yada üretebilmektedir. Pasta Vitrinli dolap imalatında son yıllarda ektrostatik fırın boyalı gövde seçeneği hem müşterilerimize ekonomik ücretlere alabilecekleri hemde imalat sürecini hızlandırmaktadır. Pasta dolaplarında ısıcam sürgü kapılar istenilen renge göre imal edilmektedir. Pasta teşhir dolapları içerisinde sirkilasyonu sağlayan dediğimiz üflemeli sistemi sağlayan fanlar kullanılmaktadır. Pasta dolaplarında iç aydınlatma içinde led aydınlatma gün ışığı tercih edilmektedir. Pasta dolap için ön cepheler iç mekana göre izalasyon yapılmaktadır. Pasta teşhir üzerine üretiğimiz pasta teşhir dolabı ile vitrin dolabı yada siz kısaca pasta dolabı imalatında en çok özel ölçülere göre ürün üretimi ağırlıktadır.

Yaş pasta dolabında içine koyacağınız ürünün verimliliği çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Pasta dolabı sürekli olarak çalıştırılan aksamları olan bir soğutucu ekipmandır. Fazla mamül koymanız soğutma kalitesini düşürecektir. Pastane dolaplarında alt bölümde yani altında led aydınlatmalar farklı bir izlenim ile müşterinizin dikkatini çekecektir. Motor bölümü stabil olarak çalışacak şekilde dolabı konumlandırmalısınız . Pasta dolabının içi en yüksek 10 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. Eğer bu değerin üzerine çıkıp daha sonra motor soğutma ekranı kontrol ederek fark yaratacak türde sıkıntılara sonuç verdirmeyin. Doğru çalışmayan bir dolap teşhir ettiğiniz ürünlerinde bozulmasına sebep olacaktır. Pasta dolabı motor ve çalışma aksamında kullandığımız ekipmanların, camın ve motorun en kaliteli ürünlerin bakımına ve temizliğine dikkat etmelisiniz. Böylelikle hem makul seviyede soğutan hem de koruyan bir teşhir dolabınız olmuş olur.

Pastane teşhir dolabı üreticilerinin seçilmesinde diğer önemli kriter ise satış sonrası hizmetler ve teknik servis ağıdır. Endüstriyel mutfak ürünleri zaman faktörü içinde bakım ve tamir ihtiyaçları doğacaktır. Peryodik bakımlar ve destek almalısınız. Bu yüzden Pasta dolabı için arızalarda sizi yarı yolda bırakmaması oldukça önemlidir. Pasta dolabı içinde bozulanacak bir parçanın yerine yenisi değiştirildiğinde aynı kalitede yedek parçanın kullanması dolabın uzun ve doğru çalışma için önemlidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet prestij pastanesi
Necdet prestij pastanesi - 2 hafta Önce

Slm Hakkâri yüksekova dan yazıyorum bize pasta soğutucu dolap lazım bizimle irtibata geçerseniz seviniriz 05457221380 katalog gönderin

SIRADAKİ HABER