Otomobil Çekicisi Denilince Kartal Oto Çekici Akla Gelir

Otomobil Çekicisi Denilince Kartal Oto Çekici Akla Gelir
 

İstanbul ili içerisinde, çekici ihtiyacı duyulan her noktaya hizmet vermekteyiz. Kartal oto çekici olarak çekici hizmeti veren diğer firmalara nazaran, sunduğumuz güvenli çalışma ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Otomobillerin herhangi bir durum ve arızası sebebiyle, çekilmesi gerektiği durumlarda, pratik çözümler üreterek, hızlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Kartal çekici ihtiyaçlarınız için sunduğumuz hizmetler, yol yardım ve oto kurtarma olarak iki ayrı grupta incelenebilir. Lastik değişmesi gereken durumlar, yakıtın bitmesi, aküde karşılaşılan arıza veya akü bitmesi, trafik kazası yaşanması gibi olaylar yol yardım hizmetlerimiz kapsamında bulunmaktadır. Oto kurtarma hizmetlerimiz ise, otomobilin her hangi bir nedenden dolayı çalışmadığı, yolda kaldığı durumlarda sunduğumuz çekici hizmetimizi içerir.

Hızlı Ulaşım, Pratik Çözüm

Oto çekici hizmetine ihtiyaç duyulan her anda ulaşım sağlayabilmek için günün her saati hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz web sitesi olan www.kartalotocekici.org ile hizmetlerimiz, müşteri geri dönüşleri, memnuniyet dereceleri, iletişim bilgilerimiz gibi detaylara erişim sağlanabilmektedir. İrtibat numarası olan 0553 812 54 32 ile çekici hizmeti gerektiren her durumda hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan konuma en hızlı ulaşımın sağlanması için GPS teknolojisini kullanmaktayız. Ulaşım sonrası hızlı ve pratik çözümler sunarak güvenli bir çekici hizmeti sağlamaktayız.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER