Orta Hakeme Kafa Attı, Maçın Tatil Edilmesine Yol Açtı

Orta Hakeme Kafa Attı, Maçın Tatil Edilmesine Yol Açtı

Orta Hakeme Kafa Attı, Maçın Tatil Edilmesine Yol Açtı

Orta Hakeme Kafa Attı, Maçın Tatil Edilmesine Yol Açtı

Ordu’nun Ünye ilçesinde gerçekleştirilen amatör futbol maçında, orta hakeme kafa atan futbolcu yüzünden maç iptal edildi. Kafa atan futbolcu Sefa Demir’in ise takımıyla ilişiği kesildi.

Ordu Ünye ilçesinde gerçekleştirilen amatör futbol maçında orta hakemle tartışan Ünye 1957 Spor Kulübü futbolcusu Sefa Demir, yedek kulübesinde oturduğu esnada kart gösteren maçın orta hakemi Yasin Kavcıoğlu’na kafa atarak maçın tatil olmasına neden oldu kalkinmaatolyesi.org

Kırmızı Kart Gören Futbolcu Hakeme Saldırdı

Ordu Ünye ilçesinde düzenlenen futbol müsabakası Bölgesel Amatör Ligi karşılaşmasında Ünye 1957 Spor ve Eynesil Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Uzatma dakikalarında yeden kulübesinde oturan Ünye 1957 spor oyuncu Sefa Demir, hakemin kararına itiraz etmesiyle orta hakem Yasin Kavcıoğlu tarafından kırmızı gördü. ucansupurgedernegi

Bu duruma sinirlenen Sefa Demir, kırmızı kart gösteren orta hakemi olan Yasin Kavcıoğlu'na kafa atarak hakemi yere düşürdü. Polis ekiplerinin araya girerek önlem amaçlı Eynesil Belediyespor’un 1-0 önde olduğu ve 90+5. dakika da olan maç hakem kararı ile tatil edildi. Polis korumasıyla hakemler soyunma odasına götürüldü.

 Sefa Demir’in Sözleşmesi Fesh Edildi

İlk açıklama Ünye 1957 Spor Kulübü'nden geldi. Bu açıklama şöyle; Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sporcular için söylediği o ünlü sözü herkes bilir. Sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim diyen bu büyük insanın dahi sözünü şiar edinen kulübümüz için bu davranış kabul edilemez.

Bu nedenle Sefa Demir ile olan sözleşmemizi tek taraflı fesh ediyoruz.  Kulüple olan ilişiğini kesmiş bulunuyoruz. Kendisine teşekkür eden kulüp yöneticileri bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER