Onur Ataş her kanalda yer alıyor

Onur Ataş her kanalda yer alıyor

Onur Ataş her kanalda yer alıyor

Sosyal medyada eğitimli fenomenler dikkat çekiyor

Sosyal medya hesaplarının kullanımı son yıllarda hızla artıyor. Özellikle genç kesim sosyal medya kullanımına büyük ilgi duyuyor. Genellikle fenomenler daha çok özel hayatlarını, gezdiklerini, yediklerini ve giydiklerini paylaşarak takip edilmeyi hedefliyor. Oysa bir de aldığı eğitimlerle gözde olmayı hedefleyen önemli bir kitle bulunuyor. Onur Ataş eğitimli bir sosyal medya kullanıcısı olarak kendisi gibi genç kesime örnek olmayı başarıyor.

Onur Ataş 30 Haziran 1996 doğumlu. Genç yaşına rağmen önemli eğitimleri hayatına sığdırmış durumda. İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi ile birlikte taras shevchenko kiev  Üniversitesinde eğitimlerini tamamlayan genç sosyal medya kullanıcısı kendinden yaşça büyük insanlara da ilham olmayı seçiyor.

Onur Ataş her kanalda yer alıyor

Genç yaşı ve eğitimli kimliği ile Onur Ataş sosyal medyanın her kanalını aktif bir şekilde kullanıyor. Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden genç ve yetenekli kullanıcıyı takip edebilirsiniz. Hayata ve eğitim alanlarına dair bugüne kadar yaşamış olduğu tüm deneyimleri takipçileri ile paylaşan Onur Ataş ile kaliteli paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar yapmış olduğu paylaşımlarında yurtdışı öğrencilik yıllarına dair en güzel kareleri hesaplarında bulabilirsiniz. taras shevchenko kiev öğrencisiyken sahip olduğu en seçkin kareleri hesaplarında paylaşıyor. Aynı zamanda bu yıllarda yaşamış olduğu deneyimler onun gibi yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına da ışık tutuyor.

https://www.instagram.com/onr5

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER