OnePlus 5T Hangi Ülkelerde Çıktı?

OnePlus 5T Hangi Ülkelerde Çıktı?

OnePlus, dün ABD’nin New York eyaletinin Brooklyn şehrinde beklenen etkinliğini düzenledi ve yeni amiral gemisi akıllı telefon OnePlus 5T’yi resmen tanıttı. Her ne kadar telefon gerek yazılım, gerek donanım yönünden orijinal OnePlus 5’e oldukça benzese de, bu sefer daha büyük bir ekrana ve yeni kamera sensörlerine sahip.

OnePlus 5T Fiyatı ve Çıkış Yerleri


16 Kasım’da tanıtılan telefonun, resmi satışları ise önümüzdeki Salı günü yani 21 Kasım tarihinde başlayacak. Üstelik firma Çin menşeli olmasına rağmen pek çok ülkede dağıtılacak. Bunların arasında Kuzey Amerika (ABD ve Kanada), Avrupa’nın pek çok kısmı ve Hindistan da bulunuyor. Çin’deki çıkışı ise biraz daha geç gerçekleşecek.

Avrupa konusuna gelecek olursak, maalesef OnePlus Kalebet 5T ülkemizde yine resmi olarak satışa sunulmayacak. Cihaz Norveç ile İsviçre hariç Batı ve Orta Avrupa’nın her kesiminde bulunuyor. Ayrıca Balkanlar bölgesinde, Romanya, Bulgaristan ve Yunanistan gibi ülkelerde de 5T şu anda mevcut.

Türkiye’ye Gelecek mi?


Ürünün 64 GB sürümleri ülkelere göre 500 dolar, 500 euro, 450 sterlin şeklinde satışa çıkarken, 128GB modellerinin fiyatı ise 560 dolar, 560 euro ve 500 sterlin olarak belirlendi.

OnePlus 5T şu anda ülkemizde satılmıyor fakat ilerleyen dönemlerde mutlaka ithal şekilde gelecektir. Tabii bu şekilde fiyatın da önemli ölçüde arttığını ve garanti imkanlarının olmadığını hatırlatmak gerek.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER