Okan Buruk, Erol Bulut'a Karşı Yenilgisiz

Okan Buruk, Erol Bulut'a Karşı Yenilgisiz

Okan Buruk, Erol Bulut'a Karşı Yenilgisiz

Okan Buruk, Erol Bulut'a Karşı Yenilgisiz

Geçen sezonun şampiyonu Medipol Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, daha önce çalıştığı üç takımı ile karşılaştığı 5 maçta Erol Bulut'a karşı hiç kaybetmedi. Bu müsabakaların 2 tanesini kazanan Okan Buruk, diğer 3 müsabakadan ise 1 puan aldı.

Süper Lig'in 14. Haftasında Evinde Başakşehir ile karşılacak Fenerbahçe'de işler kızışmış durumda. Üst üste gelen puan kayıpları ve takım içinde ki bazı anlaşmazsızlıklar Erol Bulut'un işini dahada zorlaştırıyor. Okan Buruk, çalkantılı bir dönem yaşıyan rakibine karşı 3 puan alıp liderle arasındaki puan farkını azaltmak istiyor. tıklayınız
 

Diğer bir yandan, Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, istifa tehditini ortadan kaldırmak ve takımı tekrardan ayaklandırabilmek için Başakşehir karşısında kazanmak zorunda.

6. Kez Karşılaşıyorlar

Bu haftanın en çok dikkat çeken maçlarından birisi olacak Başakşehir - Fenerbahçe teknik direktörleri 6. kez birbirlerine karşı bir mücadeleye çıkıyorlar. Daha önceki hiç bir mücadelede galibiyet alamayan Erol Bulut'un bu maç ne yapacağı en büyük soru işareti.

Okan Buruk, 2019-2020 sezonunda Erol Bulut'un yönettiği Akdeniz takımı Alanyaspor'la iki kez karşılaşmış, bir maçtan beraberlik, diğer maçtan ise galibiyet almıştı.

Okan Buruk, Erol Bulut'un Kabusu Olabilir

Fenerbahçe'nin başında iyi bir başlangıç yapan Erol Bulut, son zamanlarda neredeyse bütün Fenerbahçe taraftarlarının dikkatini üzerine çekmiş durumda. Takımın kötü gidişatı, kendi evinde Beşiktaş mağlubiyeti ve son haftalarda ki formsuzluk Erol Bulut için istifa çağrılarını her geçen gün arttırıyor.

Bu hafta Okan Buruk'un Medipol Başakşehir'ine karşı olumsuz bir sonuç alması durumunda Erol Bulut'un Fenerbahçe kariyeri son bulabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER