NYC KEPENK İZMİR FİRMASI

NYC KEPENK İZMİR FİRMASI

NYC KEPENK İZMİR FİRMASI

Otomatik kapı, insanların ve araçların geçişlerini kolaylaştıran otomatik (sensör kontrol sistemi ile) bir sistemdir. Otomatik kapı kullanımı oldukça avantajlıdır. Örneğin; geçiş kolaylığı, zamandan tasarruf ve güvenliliği arttırmaya yarayan avantajları vardır. Günümüzde en sık kullanılan 90 derece açılır kapı; okullar, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, kamu binaları ve diğer iş merkezlerinde kullanılmaktadır. Hem standart oda kapılarında hem de bina giriş kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Bu sistem güvenlik açısından hırsızlık gibi olayları da engellemektedir. 90 derece açılır kapı sistemi son derece sessiz çalışmaktadır. Ayrıca paslanmaz çelik gövdesi ve şık tasarımı ile estetik bir görünüm sağlamaktadır. NYC kepenk İzmir Bornova da bulunan şubesi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Sektörde adından bahsettiren NYC kepenk firması tüm otomatik kapı ve kepenk işlerinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Otomatik yana kayar kapılar için NYC kepenk İzmir Bornova firması ile güvenli bir şekilde montajı sağlanmaktadır. Şık ve estetik görünümü ile bahçeniz için kullanabilirsiniz. Alüminyum veya ferfojeden, kumandalı sürgülü yana kayar kapı otomasyonlarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yana kayar kapı ray üzerinde tek kanatlı bir şekilde hareket etmektedir. Bu tür sistemlerde kapının uzunluğuna ve ağırlığına dikkat edilmelidir. Konutlar için kullanılan bu kapı’ nın ağırlığı 300 kg ile 1000 kg arasında değişmektedir.

Otomatik kepenk sistemleri günümüzde hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanları’ nın yaygın olması ile birlikte insan hayatını da kolaylaştıran bir sistemdir. İnsanların geçişlerini kolaylaştıran sensör veya kontrol sistemi ile çalışan bir kapı sistemidir. Günümüzde en sık tercih edilen NYC kepenk firması yüksek kalite ve uzman personelleri ile İzmir de hizmet vermektedir. Alüminyum, çelik ve galvaniz gibi hammaddelerden oluşarak şık bir görünüm sağlamaktadır. İmalat aşamasında farklı renk veya tasarımları ile kişi’ nin tercihine ve zevkine göre hareket edilmektedir. Genellikle elektrikli veya motorlu otomatik kepenkler üretilmektedir. Kullanım yerleri ise; kapılar, pencereler, garajlar, konutlar, okullar, hastaneler, iş merkezleri, marketler ve AVM’ ler gibi çeşitli yerde kullanımı bulunmaktadır.  İnsan güvenirliği açısından alanında uzman kadrosu ile NYC kepenk firmasını tercih edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER