Nubia Red Magic Oyuncu Telefonu Modelinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Nubia Red Magic Oyuncu Telefonu Modelinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Mobil platformun çok hızlı bir şekilde büyüme yönünde ivme kazanmasıyla birlikte artık büyük oyuncu yapımcıları geliştirdikleri oyunları mobil cihazlar için de yayınlamaya başladı. Ayrıca özellikle Android işletim sistemi bulunan akıllı telefon modellerinde yer alan üst düzey donanım özellikleri bu oyunları sorunsuz şekilde kullanıcıların oynayabilmesine olanak sağlıyor.

İlk kez Razer Phone ile gördüğümüz oyuncu telefon modellerine geçtiğimiz günlerde Xiaomi BlackShark modelinin de katıldığını gözlemledik. Bilindiği üzere MWC etkinliklerinde Nubia tarafından duyurulan Red Magic modeli ise görüntü olarak kullanıcılara sunulmasa da firmanın bu modeli oyunculara özel olarak geliştirdiği belirtilmişti.

Önümüzdeki haftalarda kullanıcıların karşısına çıkması beklenen Piabet Nubia Red Magic modeline ait olduğu belirtilen bazı görseller ilk kez gün yüzüne çıktı.Nubia Red Magic olduğu iddia edilen bir görsele göre cihazın her iki yan kısmında hava kanalları yer alırken tekli bir kamera düzenine sahip ve farklı renkleri içeren LED flaş ışığı dikkat çekiyor. Kübik bir tasarımla karşımıza çıkan cihazın 19 Nisan tarihinde resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Nubia tarafından geliştirilen Red Magic oyuncu telefonunun ülkemiz piyasasına da giriş yapması bekleniyor. Bu durumun netleşmesi için çok kısa bir süreye ihtiyacımız var.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER