Nova Tesisat

Nova Tesisat

Nova Tesisat

Tesisat sektörüne hızlı bir giriş yaparak, Yalova ilimizde fark yaratan Nova Tesisat son sistem teknolojileri ve profesyonel ekibiyle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek hedef odaklı çalışmalarıyla tüm müşterilerini memnun ediyor. Yalova da tesisat sektöründe bir marka haline gelen Nova tesisat kurucusu Yusuf Bey bize kısa bir sürede nasıl bu duruma geldiklerini nasıl bir marka oluşturduklarını ve Yalova da bu kadar sevilmelerinin neye borçlu olduklarını bizlerle ara ara paylaşacak.

2019 yılında Yalova ilinde tesisat hizmeti vermeye başlayan Nova Tesisat 2020 yılında da büyüyerek çalışmalarına devam ediyor. Kamera ile su kaçak tespiti, petek temizliği, kanal açma ve karot delme gibi hizmetleri ile Yalova da evinizin tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede en iyi hizmeti sağlıyor. Firma sahibi Yusuf Bey genç yaşına rağmen sektördeki eksikleri çok iyi analiz etmiş ve müşteri memnuniyeti konusunda herkes tarafından tam not almıştır. Tesisat dışında Yalova da teknoloji alanında da hizmet veren Yusuf Bey “Bizi diğer firmalardan ayıran yönümüz teknoloji en iyi şekilde kullanmak ve son teknoloji ürünleri sistemlerimize entegre ederek en iyi hizmeti Yalova halkımıza sunuyoruz.” Yalova ili merkezli başladığı bu serüvende ilimizin her bir metre karesine sunduğu bu hizmeti daha da ileri taşıyarak insanlarımız tarafından her türlü övgüyü almıştır. Kendisi ile gerçekleştirdiğimiz röportajda belirledikleri hedeflere kısa sürede ulaşmak ve çizdikleri rotadan sapmadan belirledikleri yol haritasında daha çok insana hizmet verebilmek adına durmadan çalışacaklarını söylemekle beraber, bu alanda öncelikli olarak Yalova ilinde yola çıkarak Türkiye’de marka olmayı hedeflediklerini söylemiştir. Hem iş istihdamı olarak Yalova ilimizde ki gençlere birçok şey katarken hem de gençlerin bu alanda profesyonel çalışmalarına imkan sağlamaktadır. Yalova da sektörde öncü olmuş bir marka haline gelen Nova Tesisat, Yalova da Tesisat denilince akla gelen iş adamı Yusuf Bey her zaman en iyi hizmeti sizlere sunacağını belirtmektedir.

Sizde Nova Tesisat firmasından kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız. Nova Tesisat web sitesini takip edebilir. Online ortamlardan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk