NBA Kamplarının Ev Sahibi Cosmos Sports Center

NBA Kamplarının Ev Sahibi Cosmos Sports Center

NBA Kamplarının Ev Sahibi Cosmos Sports Center

Antalya Gençlik ve Spor Kulübü TBL ve TKBL’de mücadelesine devam ederken bu sezon hazırlıklarını, antrenman ve maçlarını Nirvana Cosmopolitan Hotel’e ait olan Cosmos Sports Center’da gerçekleştirecek. Antalya GSK imzaladığı anlaşma ile hem kadın hem erkek basketbol takımı antrenmanlarını burada yapma kararı aldı. Antalya GSK ve Cosmos Sports Center arasındaki anlaşma takım antrenmanları ile de sınırlı kalmayacak. Ayrıca kurulacak spor okulu ile basketbol öğrencilerinin çalışmaları da devam edecek ve Antalya GSK için altyapı oluştuma işlemleri de yapılacak. restbetcdn.com

Cosmos Sports Center yalnızca basketbol değil pek çok farklı branşa ev sahipliği yapabilecek byüklükte bir tesistir. 2021 yılından itibaren yapılan değişikliklerle çim futbol sahası, tenis kortları, fitness salonları, koşu parkurları, yenilenen SPA alanı gibi pek çok yenilik ile spor turizminin bir numarası olmak için hızla yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyor.

Antalya GSK Başkanı Kadir Dağ, takımlarını Antalya’ya taşırken oldukça büyük tereddütler yaşadığını ancak Nirvana Cosmopolitan bünyesindeki tesisleri gördükten sonra fikrinin tamamen değiştiğini belirterek, yapmış oldukları anlaşmalardan dolayı büyük bir heyecan duyduğunu belirtti. Eski bir basketbolcu olan Kadir Dağ böylesine büyük bir tesis içinde olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını ve böylesi bir tesiste oyuncularının hem harika bir tesiste çalışma yapacağını hem de sosyalleşerek kulübe olan aidiyetlerinin de artacağını söyleyerek heyecanını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER