Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı


Erektil disfonksiyondan (iktidarsızlık olarak da bilinir) muzdaripseniz mutluluk çubuğu tedavisi için mutlulukcubugu.com.tr size yardımcı olabilir. Minimal invaziv teknikle küçük bir kesi, maksimum uzunluk ve çevre ve minimum ameliyat sonrası ağrı içerir. Ameliyat, modern cerrahi merkezlerimizde ayakta tedavi bazında gerçekleştirilir ve en iyi sonuçları verir. Yurt içinde ki en iyi penis implantı cerrahlarına sahip uzman ekip tarafından operasyonlar gerçekleştirilmektedir. ''mutlulukcubugu.com.tr'' mutluluk çubuğu tedavisi için resmi sitedir.

Yarı Sert Esnek Mutluluk Çubukları

Minimum çaba ile her zaman çalışmaya hazır olmak isteyenler için esnek mutluluk çubuğu daima sertleşmeye hazırdır. Şu anda sahip olduğunuz orgazm, boşalma ve hisleri korur. Her erkek için kolay bir kullanım seçeneği sunar. Tamamen gizlidir ve hortum, pompa veya rezervuar gibi aparatlar içermez. 30 dakikalık kısa operasyon ile sahip olabilirsiniz.

Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu İmplantları

Ereksiyon ve cinsel yaşamları üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen erkekler tarafından tercih edilir. Üç parçalı AX (3 parçalı şişirilebilir hem enine hem boyuna genişleyebilen) mutluluk çubuğu modeli penis uzunluğu ve çevresini artırır. Şu anda sahip olduğunuz orgazm, boşalma ve hisleri korur. İstediğiniz zaman, istediğin kadar ereksiyon olabilirsiniz. Küçük kesilerle 30-45 dakikalık hızlı operasyonlar neticesinde takılır. Tamamen gizlidir ve dışarıdan farkedilmez. Peyronie hastalığını da tedavi eder.

Erektil Disfonksiyon İçin En İyi Doktora Bakın

İlaçlar işe yaramadığında ve ereksiyon sorunu nasıl çözülür sorusunun cevabı olarak ereksiyonunuzu tedavi etmenize yardımcı olma konusunda mutlulukcubugu.com.tr ekibi uzmandır. Mükemmel sonuçlar ve minimum yan etkilerle erektil disfonksiyon için hedefli ve doğru mutluluk çubuğu tedavileri sunmaktadır. Yetkinlik merkezleri; kalite, sonuçlar ve hasta memnuniyeti ile ulusal olarak tanınmaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Süreç

Mutluluk çubuğu ameliyatından sonra 72 saat boyunca az miktarda kan bandajı lekeleyebilir. Bu sorun genellikle kendi kendine çözülür. İlk birkaç gün cerrahi bölgenize iki veya üç gazlı bez eklemek iyileşme sürecini hızlandıracak ve giysilerinizi temiz tutacaktır. Dikişler çözülür ve alınmasına gerek yoktur. Genellikle birkaç günlüğüne ağrı kesici ilaçlarla birlikte eve gönderileceksiniz. Bunu yalnızca gerektiği kadar kullanın. 48 saat sonra çoğu hasta ağrı kesici olarak Tylenol veya ibuprofen alabilir.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Normal Aktivite

Çoğu hasta, Mutluluk çubuğu ameliyatından sonra aynı gün evde hafif aktiviteler için dolaşabilir. Ameliyattan sonra bir hafta skrotal brace (bandaj) takmanız ve iki hafta boyunca ağır aktiviteyi azaltmanız önerilir. Yaklaşık bir gün içinde işe dönebilirsiniz, ancak yüksek ağırlıkları (5 kg üzeri) veya uzun yürüyüşleri veya koşuları sınırlamalısınız.

Mutluluk çubuğu Ameliyatı Sonrası Cinsel Aktivite

Bir Mutluluk çubuğu protezi genellikle şişlik azaldıktan sonra hastaneye ilk ziyarette aktive edilir (şişirilir). Bu genellikle 4 ila 6 hafta arasında olur. Bu noktada seks yapmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER